دو مورد دیگر از عفونت Covid-19 وارد شده است

دو مورد دیگر از عفونت Covid-19 وارد شده است

[ad_1]

وسایل نقلیه ضد عفونی کننده را که به منطقه ایزوله وارد و خارج می شوند ، اسپری کنید – تصویر

به طور خاص ، بیمار مسن (بیمار 9759) در سال 1994 متولد شد ، در بند Tan Tien ، شهر Buon Ma Thuot ، استان داک لک زندگی می کند ، مهندس است ، در کارخانه آبجوسازی Hanuman کار می کند ، آدرس خود را در منطقه Ang Snuol ، Kandal دارد استان ، کامبوج.

در 8 ژوئن 2021 ، بیمار برای انجام مراحل مهاجرت در ویتنام ، تاکسی را به دروازه مرزی بین المللی Moc Bai استخدام کرد. به منطقه منزوی مرکز آموزش عمومی در کمون Hoa Hip ، منطقه Tan Bien منتقل شد. در 10 ژوئن ، آزمایش CDC تای نین از نظر SARS-CoV-2 مثبت بود

بیمار TVH (بیمار 9761) در سال 1987 متولد شد ، در منطقه Dien Chau ، استان Nghe An زندگی می کند ، برای یک شرکت در کامبوج کار می کند.

در اینجا بیمار به مکان های زیادی سفر می کند و با بسیاری از ویتنامی ها ، کامبوجی ها و چینی ها تماس می گیرد. در 8 ژوئن ، بیمار برای انجام مراحل مهاجرت در ویتنام ، تاکسی را به بندر مرزی بین المللی Moc Bai استخدام کرد. بیمار را برای آزمایش بردند و به منطقه جدا شده مرکز آموزش جامعه در کمون Hoa Hip ، منطقه Tan Bien منتقل کردند. یک آزمایش تأیید شده توسط Tay Ninh CDC انجام شد که نتیجه مثبتی برای SARS-CoV-2 در 10 ژوئن بود.

هر دو بیمار برای مشاهده و درمان در سلامت طبیعی ، بدون تب ، بدون سرفه و تنگی نفس به مرکز پزشکی شهرستان بن کاو منتقل شدند.

34 مورد تماس نزدیک با دو بیمار ، 9759 و 9761 ، در مرکز آموزش عمومی در شهرداری Hoa Hip ، منطقه Tan Bien وجود دارد.

از زمان اپیدمی ، Tay Ninh 60 مورد Covid-19 را ثبت کرده است ، از جمله 1 عفونت در جامعه ، 59 مورد وارداتی.

بی تی

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *