“دولت ژاپن در حال گسترش Corona’Eventgence” به اوزاکا و دیگران است. ” | صدای آمریکا

“دولت ژاپن در حال گسترش Corona’Eventgence” به اوزاکا و دیگران است. ” | صدای آمریکا

[ad_1]

شناخته شده است که دولت ژاپن “وضعیت اضطراری” این کشور را که در کلانشهرها صادر شده ، گسترش می دهد تا از گسترش ویروس کرونا در اوزاکا و سایر مناطق غربی جلوگیری کند.

اخبار کیودو و سایر گزارش ها حاکی از آن است که نخست وزیر یوشیهیده سوکا از برنامه ریزی برای صدور وضعیت اضطراری در مناطق غربی مانند اوزاکا ، کیوتو و هیوگو در جلسه با رهبری حاکم حزب لیبرال دموکرات در روز 12 خبر داد.

مشخص است که دولت ژاپن فردا (سیزدهم) این طرح را نهایی خواهد کرد.

همزمان کیودو نیوز گفت که در حال بررسی یک طرح اضطراری در بخشهای مرکزی آیچی و گیفو است ، جایی که دفتر مرکزی شرکت Toyota است.

پیش از این ، دولت ژاپن از هشتم تا هفتم ماه بعد به مدت یک ماه “اضطراری” در چهار منطقه در کلان شهر ، از جمله توکیو ، کاناگاوا ، سایتاما و چیبا صادر کرد.

در نتیجه ، ساعات کاری رستوران ها و میخانه ها به 20:00 کاهش می یابد و به شهروندان توصیه می شود بعد از ساعت 20:00 از رفتن خودداری کنند.

دولت کلانشهر ژاپن در توکیو گفت که حدود 970 مورد جدید تایید شده امروز (دوازدهم) پس از تعطیلات سه روزه تأیید شد. روز گذشته ، 4928 مورد تایید شده جدید در سراسر ژاپن محاسبه شد.

در همین حال ، یوشیرو موری ، رئیس کمیته برگزاری بازی های المپیک توکیو ، امروز در اظهارات سال نو گفت: “من با تمام آمادگی ها با آرامش مطابق برنامه ریزی شده ادامه خواهم داد” در مورد بازی های المپیک توکیو که قرار است در ماه ژوئیه برگزار شود.

اخبار صدای آمریکا[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *