دستگیری مکرر افرادی که به طور غیرقانونی مواد مخدر در اختیار داشتند

دستگیری مکرر افرادی که به طور غیرقانونی مواد مخدر در اختیار داشتند

[ad_1]

موضوعات تران وانگ بن و وو مین تنگ.

به طور دقیق تر ، ساعت 9 شب 5 اوت 2021 ، در محله سوئی میون ، شهرداری تای بین ، منطقه چاو تان ، پلیس منطقه چائو تان با پلیس شهرداری تای بین هماهنگ کرد تا شبهات را بازرسی و ضبط کند. مواد مخدر در نمایشگاه دو کیسه مت آمفتامین به نام مت آمفتامین به وزن 0.8 گرم کشف شد.

تحقیقات نشان داد: حوالی ساعت 8 شب در 5 اوت 2021 ، بن با موتورسیکلت به ایستگاه اتوبوس تای نین رفت تا دو کیسه مواد مخدر بخرد ، سپس آن را در صندوق عقب خودرو مخفی کرد و سپس به دنبال دوست دخترش در توآ رفت. محله هایی ، شهرداری دونگ هوی. هنگامی که او به منطقه محله سوئی مون ، شهرداری تای بین ، منطقه چاو تان رفت ، پلیس نمایشگاه ها را بررسی ، ضبط و ضبط کرد.

پیشتر ، در ساعت 21:40 بعد از ظهر ، در 2 آگوست 2021 ، در بزرگراه ملی 22B در محله توآهای ، شهرداری دونگ هوی ، منطقه چائو تانگ ، پلیس شهرستان چائو تانگ با پلیس شهرداری دونگ هوی هماهنگ شده بود تا بازرسی را در عمل وو گرفتار کند. مین تانگ ، متولد 1984 ، ساکن کمون تایلند بین ، منطقه چاو تان ، کیسه ای از داروهای نوع مت آمفتامین با حجم حدود 0.6214 در دست داشت.

تحقیقات اولیه نشان داد که: تانگ برای خرید مواد مخدر به مبلغ 300،000 VND سوار بر موتورسیکلت به کمون بین مین ، شهر تای نین می رفت. پس از خرید مواد مخدر ، سوژه برای استفاده از آن به خانه یکی از دوستانش در کمون دونگ هوی رفت ، اما با نمایشگاه ها توسط پلیس گرفتار شد. آژانس تحقیقاتی پلیس منطقه چاو تان تصمیم برای بازکردن پرونده جنایی ، تعقیب متهم و دستگیری وو مین تنگ در بازداشت به جرم حمل غیرقانونی مواد مخدر صادر کرده است.

ها توئی

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *