دادگاه کره به مدت 2 سال و 6 ماه در معاون رئیس سامسونگ الکترونیک لی جی یونگ زندانی شد | صدای آمریکا

دادگاه کره به مدت 2 سال و 6 ماه در معاون رئیس سامسونگ الکترونیک لی جی یونگ زندانی شد | صدای آمریکا

[ad_1]

لی جی یونگ ، معاون رئیس جمهور سامسونگ از کره جنوبی به جرم رشوه و اختلاس به زندان محکوم شد و به زندان افتاد.

اولین بخش کیفری دادگاه عالی سئول ، کره جنوبی ، امروز (هجدهم) به جرم توسل به معاون رئیس جمهور سامسونگ الکترونیکی لی جی یونگ ، که متهم به رشوه دادن به سابق بود ، به دو سال و شش ماه زندان محکوم شد. رئیس جمهور پارک گئون هی برای به دست آوردن حقوق مدیریت.

حدود چهار سال است که ادعاهایی مبنی بر رشوه دادن به روسای جمهور سابق پارک گئون هی و چوی سون سیل برای درخواست کمک در توالی حقوق حاکمیت مطرح شده است.

در حکم خود ، دادگاه حکم داد: “وی در پاسخ به درخواست رشوه از رئیس جمهور سابق پارک ، فعالانه رشوه می داد و اگرچه ضمنی بود ، اما درخواست غیرمنصفانه ای را برای استفاده از اختیارات رئیس جمهور برای حمایت از جانشینی مطرح کرد.

وی همچنین خاطرنشان کرد: این پرونده بخشی از پرونده Gukjeong Nongdan است ، اما از یک سو ادامه جنایات رشوه خواری و اختلاس است که مدیریت عالی سامسونگ در آن نقش داشته است که با تغییر قدرت سیاسی این امر تکرار می شود.

معاون رئیس جمهور لی جائه یونگ در دادگاه دوم پس از دستگیری در دادگاه اول با آزادی مشروط آزاد شد ، اما مطابق با تصمیم لغو و ابطال از طریق دیوان عالی کشور دوباره دستگیر شد.

یک وکیل سامسونگ گفت: “ماهیت این پرونده این است که این شرکت از طریق سو abuse استفاده رسمی از رئیس جمهور سابق حقوق مالکیت خصوصی را نقض کرده است” و گفت: “ما از تصمیم دادگاه پشیمان هستیم.”

اخبار صدای آمریکا[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *