دادخواست در ایالات متحده رسماً پایان یافت

دادخواست در ایالات متحده رسماً پایان یافت

[ad_1]

عکسبرداری در کشور من به تازگی عکس 1 را به پایان رسانده است

بررسی جلسه دو مجلسین کنگره آمریکا برای تأیید نتایج انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 در واشنگتن در 6 ژانویه 2021 (منبع: خبرگزاری فرانسه / VNA)

کنگره آمریکا تأیید کرد که جو بایدن رسما چهل و چهارمین رئیس جمهور ایالات متحده شد ، در حالی که دموکرات ها همچنین برای اولین بار از سال 2014 کنترل سنا را به دست گرفتند.

این پیروزی برای پایان دادن به همه تردیدها و اختلافات حقوقی مربوط به انتخابات سال 2020 سنگ بنایی تلقی می شود ، اما بسیاری از چالش ها در دوره بعدی در انتظار دولت بایدن هستند.

کنگره ایالات متحده تأیید کرده است که آقای بایدن در انتخابات رسماً پیروز شده است

در جلسه بعد از ظهر 7 ژوئیه (به وقت ویتنام) ، نمایندگی دو مجلس شورای ملی ایالات متحده تأیید کرد که جو بایدن رسما چهل و چهارمین رئیس جمهور ایالات متحده شد.

معاون رئیس جمهور مایک پنس اعلام کرد که کنگره تمام آرا in را در انتخابات ایالت تأیید کرده است ، نتایج نشان می دهد که آقای بایدن برنده انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در تاریخ 3/11/2020 است.

پس از شمارش آرا Congress از سوی كنگره در ایالت ورمونت ، آقای بایدن در حال حاضر حداقل 270 رأی انتخاباتی را به دست آورد و این حداقل تعداد آرا برای تبدیل شدن به مالك كاخ سفید است.

پس از آنکه کنگره دو مجلس کنگره آمریکا پیروزی جو بایدن را در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در نوامبر سال 2020 رسماً تأیید کرد ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور فعلی ایالات متحده اعلام کرد ، اگرچه کاملاً با نتایج موافق نیست. در انتخابات ، اما متعهد شد که “انتقال نظم و صلح تا 20 ژانویه” را داشته باشد.

پیش از این ، در تاریخ 6 ژوئن ، دموکرات ها پس از پیروزی در دو انتخابات میان دوره ای در جورجیا ، کنترل سنا را نیز بدست آوردند ، این یک سرعت مهم است که به حزب امکان کنترل موثرتری بر خود را می دهد. به رئیس جمهور بایدن.

در انتخابات سنا در جورجیا ، دو نامزد دموکرات ، پدر رافائل وارنوک جان اوسوف ، به ترتیب کلی سن لوفلر و دیوید پردو ، سناتورهای جمهوری خواه کنونی را از آن خود کردند.

معاون رئیس جمهور کمالا هریس با اکثریت آرا رأی خواهد داد و به دموکرات ها کمک می کند تا برای اولین بار از سال 2014 سنا را کنترل کنند.

پس از اعلام نتایج شمارش آرا توسط رسانه های آمریکایی ، انتظار می رود سناتور حزب دموکرات نیویورک چارلز شومر رهبر اکثریت مجلس سنا شود و جایگزین موقعیت کنونی اکثریت در سنا شود. در سناتور جمهوری خواه کنتاکی میچ مک کانل.

تکمیل اختلافات حقوقی

معمولاً در روند انتخابات آمریكا ، روز كنگره دو مجلسى جلسه مشتركى را براى شمارش و تأیید آراى دانشكده انتخابات برگزار و بدین ترتیب برنده مسابقه كاخ سفید رسماً اعلام می شود. ، فقط برای شکل

پیش از این ، کالج انتخاباتی در 14 دسامبر سال 2020 رأی داد که جو بایدن در رقابت برای ورود به کاخ سفید از رئیس جمهور فعلی دونالد ترامپ پیشی گرفته است.

بر اساس نتایج انتخابات ، جو بایدن 306 رأی انتخاباتی را به دست آورد ، در حالی که رئیس جمهور ترامپ 232 رأی انتخاباتی را به دست آورد.

با این حال ، به دلیل جنجالی که از روزی که رای دهندگان ملی در اوایل نوامبر سال گذشته ، در 6 ژانویه سال جاری به ریاست جمهوری رأی دادند ، و رقابت اضافی به مجلس بالا در جورجیا در 5 / ، گسترش یافته است. 1 ، به یک رویداد فوق العاده مهم تبدیل شده است ، توجه کامل مردم را به خود جلب می کند زیرا آینده سیاست آمریکا در سالهای آینده را تعیین می کند.

عکسبرداری در کشور من واقعاً به عکس 2 نزدیک است

مایک پنس معاون رئیس جمهور فعلی (چپ ، عقب) و نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان ریاست جلسه دو مجلس کنگره را بر عهده دارند و نتایج انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 در واشنگتن در 6 ژانویه را مجدداً تأیید کردند. / 2021. (منبع: AFP / VNA)

گرجستان باید دو انتخابات دیگر برگزار کند ، زیرا در مسابقه قبلی هیچ کاندیدایی 50 درصد آرا را برای کسب مقام برتر کسب نکرده بود.

بنابراین ، به نظر می رسد امروزه ایالات متحده ، که پس از انتخابات 11 سپتامبر در یک کشور تقسیم شده است ، دچار اضطراب و تنش شده است.

مردم آمریکا همچنین نفس خود را برای تماشای جلسه شورای ملی در بعد از ظهر 6 ژانویه حفظ کردند ، زیرا پیش بینی های زیادی در مورد احتمال وقایع پیچیده و چشمگیر وجود داشت.

پیش از این ، حداقل 14 سناتور و همچنین حدود 140 سناتور جمهوری خواه گفته بودند که با تصویب نتایج انتخابات در برخی از ایالات متغیر مخالف هستند.

در همان زمان ، رئیس جمهور ترامپ ، قبل از برگزاری کنگره ، با جمعیتی از طرفدارانش در واشنگتن که صحبت می کرد ، همچنان گفت که عقب نشینی نخواهد کرد و این رد را قبول نمی کند.

بسیاری از آمریکایی ها پس از یک سال آشفته و دشوار و چالش های بی شماری که به روزهای ابتدایی 2021 جدید وارد شده اند ، امید زیادی به آمریکا دارند که بعداً بهبود می یابد ، دوباره به هم می پیوندند و دوباره به هم می پیوندند. 6 ژانویه ، هنگامی که جلسه ای از کنگره ایالات متحده برای تأیید اینکه رئیس جمهور رئیس جمهور جدید ایالات متحده می شود تأیید می کند.

با این حال ، هنگامی که هزاران نفر از معترضان با خشونت به ساختمان کنگره ایالات متحده رفتند تا مانع شاهد شوند ، ایالات متحده بار دیگر یک وضعیت عمیقاً تقسیم شده را نشان داده است. بایدن ، نامزد دموکرات ، منجر به شورش ، خرد کردن و خراشیدن ، کشته شدن حداقل یک نفر شد.

بسیاری از عقاید نشان می دهد که دموکراسی آمریکا دچار حمله بی سابقه ای شده است.

اما در پایان ، پس از تأیید کنگره آمریکا مبنی بر اینکه جو بایدن رسماً چهل و ششمین رئیس جمهور ایالات متحده می شود ، همه شک و تردیدها و اختلافات حقوقی مربوط به انتخابات 2020 به طور رسمی پایان یافته است.

چالش های زیادی در انتظار است

انتظار می رود که سنا و کاخ رسماً چهل و چهارمین رئیس جمهور ایالات متحده و کنترل دموکرات ها بر کاخ سفید به دولت آمریکا در زمان رئیس جمهور جو بایدن کمک کنند تا دستور کار را به طور مثرتر پیش ببرد. مال خود

با این حال ، وظیفه دولت بایدن “بازسازی آمریکا برای بهتر” در شرایط فعلی دشوار خواهد بود.

در حال حاضر ، ایالات متحده بیشترین آسیب پذیری از بیماری همه گیر است و تاکنون تعداد عفونت ها و مرگ ها به ترتیب بیش از 21.8 میلیون نفر و حدود 370 هزار مورد مرگ در جهان بیشترین است.

بیماری همه گیر همچنین منجر به بحران اقتصادی و تشدید نابرابری ها در جامعه شده است. این یک چالش بزرگ است که بایدن ، رئیس جمهور جدید ایالات متحده باید با آن روبرو شود.

علاوه بر این ، یک بحران قومی عمیق تر مربوط به حقوق افراد رنگین پوست در ایالات متحده ، مراقبت های بهداشتی ، اصلاحات قضایی و حقوقی ، مهاجرت و مالکیت اسلحه وجود دارد. گلوله یا امنیت ملی …

عکسبرداری های کشورم به تازگی 3 به پایان رسیده است

آقای جو بایدن در 6 ژانویه 2021 در ویلمینگتون ، دلاور ، ایالات متحده سخنرانی کرد (منبع: خبرگزاری فرانسه / VNA)

به ویژه ، امروزه سلامتی در اولویت در نظر گرفته می شود ، آقای بایدن قول داد كه وقتی اقدامات لازم برای پاسخگویی به بیماری همه گیر را انجام می دهد ، دوباره به سلامت به نظرات مقامات بهداشت گوش دهد.

با این حال ، به احتمال زیاد دولت او نیز به سختی می تواند دری را برای بهبود اقتصادی و نزدیک به بیماری همه گیر باز کند.

آقای بایدن همچنین از نظر حمایت از قانون مراقبت مقرون به صرفه که با نام اوباماکر نیز شناخته می شود ، با تنظیمات لازم برای تمدید بیماران با شرایط پزشکی همزمان و مشکلات اقتصادی دفاع کرد. ، به خصوص پس از همه گیری. در حال حاضر ، این قانون به دلیل بسیاری از کاستی ها مورد بحث است.

به ویژه ، در چارچوب انتخابات ریاست جمهوری اخیر ایالات متحده ، که شکاف را بیشتر و آشفتگی را در سیاست های ایالات متحده ایجاد کرد ، کار بایدن طی چهار سال آینده کاهش تنش ها است. و مخالفت ، و اتحاد مردم آمریکا ، که اکنون برای بازگرداندن دموکراسی آمریکا به دو جناح تقسیم شده است.

در امور خارجی ، وقتی آقای بایدن اعلام کند که “بدترین” حرکت رئیس جمهور ترامپ را تغییر می دهد ، پاک می کند یا کاهش می دهد ، قطعاً سیاست خارجی ایالات متحده بسیار تغییر خواهد کرد.

این لیست شامل رفع ممنوعیت مهاجرت اتباع کشورهای عمدتا مسلمان به ایالات متحده ، از سرگیری کمک های بودجه ایالات متحده و عضویت در سازمان بهداشت جهانی خواهد بود. (WHO) ، در صورت احترام مجدد تهران به توافق نامه فوق ، به توافق نامه پاریس در مورد تغییر اقلیم بپیوندید ، ایالات متحده را به توافق هسته ای در ایران برگردانید …

این سازمان همچنین به دنبال همکاری با نهادهای چندجانبه مانند سازمان ملل ، WTO ، صندوق بین المللی پول (IMF) … و همچنین تعامل مجدد با متحدان سنتی و سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) خواهد بود.

آقای بایدن از خاورمیانه تا آسیا ، آمریکای لاتین تا آفریقا و به ویژه اروپا ، می تواند نحوه رفتار ایالات متحده در سیاست بین الملل را در مورد موضوعات مختلف تغییر دهد.

منبع VNA / ویتنام +

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *