خلاصه فعالیت های جنبش انجمن در سال 2020.

خلاصه فعالیت های جنبش انجمن در سال 2020.

[ad_1]

خانم Phan Thi Thuy Van – نایب رئیس اتحادیه زنان استان در مورد خلاصه جنبش انجمن در سال 2020 گزارش می دهد.

در این جلسه آقای لی ترونگ دونگ – معاون رئیس کمیته استانی حزب حضور داشت. خانم دنگ مین لوئی – نایب رئیس دائمی کمیته استانی وطن در ویتنام ؛ خانم Phan Thi Hong Dao – معاون دائمی رئیس کنفدراسیون کار استان با نمایندگان ادارات ، شعب ، اتحادیه زنان در مناطق ، شهرها.

در این کنفرانس ، نمایندگان اتحادیه زنان ولایتی از نتایج فعالیتهای جنبش در سال 2020 گزارش دادند. در طول سال ، اتحادیه زنان ولایتی در همه سطوح به طور فعالانه وظایف و مصوبات اساسی را اجرا می کردند. هفتمین کنفرانس کمیته اجرایی مرکزی اتحادیه زنان در ویتنام ؛ ترویج تعهدات و قطعنامه های حزب ، سیاست ها و قوانین دولت ؛ تقویت تبلیغات و بسیج همه بخش های زنان و مردان به منظور افزایش آگاهی از مشارکت در پیشگیری و کنترل اپیدمی Covid-19 ؛ تحقیق می کند و ایده هایی را برای پیش نویس اسناد در کنگره حزب در همه سطوح ارائه می دهد.

آقای لی ترونگ دونگ ، معاون رئیس کمیته مردمی کمیته استانی حزب ، سخنرانی کرد و در این کنفرانس سخنرانی کرد.

تا آنجا که به کار زنان مربوط می شود ، در طول یک سال گذشته ، تمام سطوح انجمن به طور فعال درگیر حمایت و پشتیبانی از مراقبت از زنان دشوار بوده اند. اجرای تقلید ویژه برای ایجاد دستاوردهای جشن چهارمین کنگره ملی اتحادیه زنان و نودمین سالگرد تاسیس اتحادیه زنان در ویتنام با موضوع “90 اقدام عملی برای زنان و جوانان. از طریق بسیاری از فعالیتهای مهم برای مراقبت از اعضای زنان و کودکان فقیر ، مشارکت در تقسیم مشکلات ، تشویق زنان برای ایجاد ثبات در زندگی آنها.

تمام سطوح انجمن ها برای ساختن پل های بتونی و تقویت شده برای مردم در محله Phuoc Giang (شهرداری Phuoc Binh ، شهر Trang Bang) با 140 میلیون VND برای کمک به مردم در سفر ایمن بسیج شده اند. بشدت برای حمایت از هزینه های به روزرسانی راه های روستایی و روشنایی راه های روستایی به طول بیش از 2800 متر در محله Phuoc Binh 1 (شهرداری Suoi Da ، منطقه Duong Minh Chau) حامیان مالی را بسیج می کند ، در کاهش تصادفات رانندگی و حفظ امنیت و نظم ، چهره ای از استان جدید در روستا را بالا می برد.

اتحادیه زنان شهرستان گو داو با دریافت پرچم واحد رهبری جنبش تقلید در سال 2020 ، به 2 تیم با دستاوردهای عالی در سال 2020 گواهی شایستگی اعطا کرد.

علاوه بر این ، انجمن ها در تمام سطوح از جنبش ها و مدل هایی برای حمایت از زنان عضو حمایت و ترویج می کنند: زنان به یکدیگر کمک می کنند تا از نظر اقتصادی رشد کنند ، به زنان فقیر کمک کنید تا به آنها روی بیاورند ، از خلاقیت زنان حمایت کنید … بنابراین 2437 زن با کمک اقتصادی خوب وجود دارد 1380 زن با مشکل در حمایت از سرمایه بدون بهره ، کودکان ، روش های تولید روز کاری ، … با بیش از 3 میلیارد VND. با باشگاه خیریه زنان ولایتی برای دادن 16 گاو تولید مثل به اعضا ، زنان فقیر ، در مجموع به ارزش 320 میلیون VND ، هماهنگ شده است.

علاوه بر این ، تمام سطوح انجمن همچنین به طور فعال در جنبش های شبیه سازی ، رویدادها و مسابقات سازمان یافته توسط اتحادیه زنان ویتنام ، اتحادیه زنان استانی شرکت می کنند ، مانند: پاسخ به رویداد “Ao Dai – میراث فرهنگی ویتنام. “؛ مسابقه را برای نوشتن” ارسال نیمه عشق “، ترتیب دهید ، ..

اجرای فعالیتهای تبلیغاتی عملی “جلوگیری از کودک آزاری و خشونت خانگی” را سازمان می دهد. تبلیغات برای جلوگیری از حوادث غرق شدن ، قوانین راهنمایی و رانندگی برای دانشجویان ؛ سازماندهی مدل تبادل زباله های پلاستیکی برای هدایا و درختان ؛ کابین 0 VND؛ …

اتحادیه زنان ولایتی به تیم ها و افراد دارای جوایز برجسته در حرکت انجمن ها اعطا می کند.

در مورد برنامه “همراهی زنان از مرز” ، پس از 3 سال اجرا (دوره 2018 تا 2020) ، واحدهایی از حومه شهر گرفته تا شهروندان عادی به طور فعال اهداف و معیارهای تعیین شده را برآورده کرده اند. اینها شامل فعالیتهایی از قبیل: بسیج منابع برای حمایت از زنان و کودکان محروم ، خانواده های خانوادگی ، کودکان و کودکانی که در مناطق مرزی کار می کنند. تمرکز بر حمایت از اعضا ، زنان در صنعت و تجارت ، … کل بودجه بسیج شده توسط انجمن ها و مرزبانان برای مشارکت در این برنامه 37 میلیارد VND است ، که در آن اتحادیه زنان در تمام سطوح با مشارکت در 30 ، 2 میلیارد VND ، مرزبانان بیش از 6.8 میلیارد VND را بسیج کردند.

در سال 2021 ، اتحادیه زنان در همه سطوح ، با موضوع “تمرکز بر ایجاد یک انجمن قوی ، مشارکت فعال در ساختن احزاب و ساخت دولت” ، بر انجام مواردی از جمله: سازماندهی کنگره تمرکز دارد. نمایندگان زن در تمام سطوح برای دوره 2021-2021 منتهی به چهاردهمین کنگره زنان استان تای نینگ. بررسی برنامه اقدام برای 02 مرحله دستیابی به موفقیت ؛ ادامه به سازماندهی اجرای تصمیمات برای دستیابی به اهداف تعیین شده در قطعنامه سیزدهمین کنگره زنان استانی ؛ …

اتحادیه زنان مناطق ، شهرها ، شهرها ، واحدها برای تقلید از اصطلاح جدید ثبت شده است.

به مناسبت بازبینی ، کمیته مردمی استان پرچم واحد رهبری جنبش تقلید در سال 2020 را به اتحادیه زنان Go Dau اعطا کرد. به 2 تیم با دستاوردهای عالی در سال 2020 گواهینامه شایستگی اعطا کرد. اتحادیه زنان ویتنام مرکزی به 12 تیم و افراد دارای موفقیت در جنبش ها و انجمن ها در این شهرک ، گواهینامه های افتخار اعطا کرد. اتحادیه زنان استان به تیم ها و افراد دارای موفقیت در حرکات و مسابقات سازمان یافته توسط انجمن دیپلم اعطا می کند.

یشم

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *