خانم لام تی تای – زنان به لطف وام های زنان فقیر بر مشکلات غلبه می کنند

خانم لام تی تای – زنان به لطف وام های زنان فقیر بر مشکلات غلبه می کنند

[ad_1]

خانم تای پس از حمایت وام ، برای گسترش تجارت خود ، زغال سنگ و وسایل نقلیه را به شدت خریداری کرد.

خانم تای گفت که این خانواده در گذشته به یک خانوار فقیر تعلق داشته اند ، و زن و شوهر به عنوان کارگر اجیر کار می کردند و برای تغذیه چهار فرزندشان زغال می فروختند. زندگی هنگامی که شوهرش بیمار شد و ناگهان درگذشت ، زندگی حتی دشوارتر شد. بار خانواده بر دوش این زن افتاد.

علاوه بر فروش ذغال سنگ در طول روز ، در شب ، خانم تای تا حدود ساعت 10 صبح لیوان ها را در کافه ها می شست و حدود 100000 VND در شب درآمد دارد. “در سال 2013 ، من توسط اتحادیه زنان منطقه Long Tan بسیج شدم تا در سازماندهی انجمن شرکت کنم ، هنگامی که در فعالیتهای انجمن شرکت می کردم ، با دانش بیشتر گسترش می یافتم ، مورد مراقبت قرار می گرفتم ، تشویق می شدم و شرایط مطلوبی را ایجاد می کردم برای فقر ، “او گفت. – نوع.

اتحادیه زنان بخش Long Thanh Bac Ward از خانم تای در دستیابی به وام های ترجیحی از بانک سیاست های اجتماعی حمایت می کند. در سال 2014 ، خانم Ty از برنامه وام برای خانوارهای فقیر 20 میلیون VND وام دریافت کرد. از آن زمان ، خانم تای در گسترش تجارت خود سرمایه گذاری کرده است.

با بیش از 20 سال تجربه در تجارت ذغال سنگ ، اعتماد و اعتماد را در بین مشتریان ایجاد کرده و تجارت را راحت تر و راحت تر کرده است. او هر روز از 400 تا 500 کیلوگرم خرده فروشی و عمده فروشی می کند ، متوسط ​​درآمد از 300000 تا 400 000 VND است. وی با اراده برای غلبه بر مشکلات و قیام ، از سرمایه اولیه وام استفاده می کند ، اقتصاد خانواده را توسعه می دهد ، پس انداز ماهانه را برای بازپرداخت وام پس انداز می کند و فضای بزرگتر خانه را تعمیر می کند.

او هر روز زغال سنگ را به فروشگاه های مواد غذایی محلی تحویل می دهد.

فرزندانش با آگاهی از وضعیت تأهل ، سخت درس می خوانند و می دانند چگونه به مادرشان کمک کنند. پسر بزرگتر در رشته پزشکی تحصیل کرد ، شغلی ثابت داشت فرزند دوم در حال تحصیل داروسازی است و در شرف فارغ التحصیلی است. فرزند سوم در دانشگاه مدیریت بازرگانی تحصیل می کند و کوچکترین کودک در کلاس 12 است.

خانم لام تی تای گفت: “با تشکر از وام بانک سیاست اجتماعی ، که توسط اتحادیه زنان معرفی شد ، به خانواده کمک کرد تا مشکلات را پشت سر بگذارند. من از توجه اتحادیه زنان و بانک شهر برای سیاست های اجتماعی ، تسهیل حمایت از سرمایه برای خانواده ، که به من و دخترم کمک کرده است شرایط سخت را پشت سر بگذاریم ، سپاسگزارم. “

سخنگوی اتحادیه زنان Long Thanh Bac گفت که زندگی خانوادگی خانم تای پایدارتر می شود ، فرزندانش سخت کار می کردند و خوب درس می خواندند. علاوه بر مراقبت از فروش ، خانم تای همچنین به طور فعال درگیر فعالیت ها و مدل های پس انداز م inثر در شعبه محله است که توسط اتحادیه زنان بخش آغاز شده و به طور مرتب در فعالیت ها ، انجمن ها و فعالیت هایی برای حمایت از زنان در شرایط دشوار شرکت می کند.

فونگ تائو

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *