حداقل عینیت را از دست ندهید

حداقل عینیت را از دست ندهید

[ad_1]

چهارمین اپیدمی کوید -19 بسیار پیچیده است ، مبارزه با اپیدمی بسیار دشوار است. اطمینان از “هدف دوگانه” هر دو پیشگیری و كنترل و توسعه اقتصادی انتخاب دشواری است ، اما راه حل منطقی و واقع بینانه تری وجود ندارد.

در اواسط این دوران دشوار ، افرادی که دانش کمی دارند ، اما قلبی تاریک دارند ، دائماً کلمات مخرب را “بیرون می کشند” ، جعل می کنند ، تهمت می زنند ، اطلاعات را تحریف می کنند و به عمد نتیجه گیری ذهنی می کنند. در قلب سیاه آنها ، هرچه این کشور سخت تر باشد ، آنها بیشتر شاد می شوند. آنها چه کسانی هستند و چرا آنها چنین هستند؟

“وضعیت کنونی همه گیر در ویتنام تقریباً از کنترل خارج شده و عواقب آن غیرقابل پیش بینی است ، زیرا دولت بی دقت این اپیدمی را جدی تر کرده است. ده ها هزار نفر از مردم در فقر به پایان راه رسیده اند ، هنگامی که دستور محاصره و دستور مسافت روز به روز افزایش می یابد ، کاسه های برنج آنها در حال قطع است ، با تئوری ها ، سیاست ها و قطعنامه ها با اپیدمی مبارزه می کنند ، آنها مردم به رأی گیری می روند ، حتی اگر می دانند این اپیدمی بسیار جدی است. “

این قسمت تازه نقل شده توسط جوانی با شهرت اندک در صف “کسانی که برای دموکراسی و حقوق بشر می جنگند” است. این مرد قبل از مشهور شدن در جهان “دموکراتیک ، مترقی” به جرم قانون شکنی به زندان محکوم شد.

فقط از طریق یک پاراگراف کوتاه (متن مقاله کاملاً طولانی است) بدون دانش عالی ، حتی بدون تخصص بخش بهداشت یا اقدامات اداری ، تشخیص انتساب بی رویه کار دشواری نیست. تهمت ، تهمت ، جعل نمی تواند صریحتر از این قهرمان باشد.

اگرچه این اپیدمی بسیار پیچیده است ، اما هیچ مدرکی مبنی بر سهل انگاری دولت در مبارزه با اپیدمی وجود ندارد. نه تنها مردم ویتنام ، بسیاری از سازمان ها و دولت های بین المللی نیز از تلاش ها و تصمیمات ویتنام قدردانی می کنند.

نام بردن از آنچه دولت و مقامات محلی برای مقابله با بیماری همه گیر Covid-19 انجام می دهند غیرممکن و غیر ضروری است ، فقط یک مثال: در طول یک سفر کاری به دلتای مکونگ ، با توجه به شرایط ، همه گیر شدن بیماری بدون انتظار برای بازگشت به هانوی ، نخست وزیر فام مین چین جلسه ای (برنامه ریزی نشده) آنلاین با رهبران شش استان در مرزهای غربی و جنوب شرقی برگزار کرد تا در مورد راه حل های این بیماری همه گیر بحث کند.

رئیس دولت در این جلسه با سبک کار کوتاه ، نهایی ، طولانی مدت و غیرعمد ، به دولت های محلی 6 استان دستور داد که بالاترین آگاهی را در زمینه پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر داشته باشند تا از سلامت و ایمنی محافظت کنند. مردم محلی اطمینان از امنیت مردم

همچنین در این جلسه ، Tay Ninh اولین استانی بود که نخست وزیر به آن اشاره کرد ، رئیس دولت از رهبران استان خواست تا مسئولیت پیشگیری و کنترل بیماری را به دولت مرکزی برسانند ، زیرا Tay Ninh بیش از 240 کیلومتر مرز دارد.

جلسه غیر برنامه ریزی شده فقط در چند ساعت برگزار شد ، اما نخست وزیر بارها تأکید کرده است که مبارزه با اپیدمی باید شدید ، اما علمی ، هماهنگ و نه شدید باشد ، زیرا رسیدگی نامناسب بر فعالیت های تولید تأثیر می گذارد. تولید به طور جدی تحت تأثیر قرار خواهد گرفت. تاکنون رهبران استانهای مرزی جنوب دستورالعملهای نخست وزیر را کاملاً دنبال کرده اند. بسیاری از جلسات نیمه شب برای یافتن راه حل برای مقابله با بیماری همه گیر برگزار می شود.

آیا اطلاعات فوق “مبارزه با اپیدمی با تئوری ، سیاست و قطعنامه” – “دموکراسی” جوان غیرمسئولانه است؟ این شخص همچنین هنگامی که نوشت “دولت مردم را به رای دادن ترغیب می کند ، گرچه می داند این اپیدمی بسیار جدی است” نیز برخورد غیرمسئولانه و غیر واقعی را نشان داد.

انتخاب معاونان برای پانزدهمین دوره شورای ملی و شورای ملی در تمام سطوح برای دوره 2021-2026 یک رویداد سیاسی به ویژه مهم در کشور است. قبل از روز انتخابات ، پیشگیری از بیماری در اولویت اصلی است ، مطابق قانون ، هدف اصلی برگزاری ایمن انتخابات است.

بنابراین ، نمی توان قضاوت بی رویه کرد ، “با شوخی صحبت کرد” که: “دولت مردم را به رأی دادن تشویق می کند”. ناگفته نماند ، از نظر زمانی ، انتخابات نمایندگان شورای ملی و شوراهای ملی در تمام سطوح در 23 مه برگزار شد ، در حالی که موج چهارم اپیدمی برای 27 آوریل برنامه ریزی شده بود.

این بدان معناست که شیوع چهارم تقریباً یک ماه قبل از انتخابات رخ داده است ، بنابراین هیچ مبنای محکمی برای “نتیجه گیری” وجود این بیماری همه گیر در نتیجه انتخابات وجود ندارد. این مرد همچنین هنگامی که به شدت می آموزد که چرا ویتنام در قالب مصونیت جامعه با این اپیدمی مبارزه نکرد ، “پیروی و صحبت می کند”

اطلاعات منتشر شده نشان می دهد که برای انتقال به “مصونیت گله” ، صدها هزار ، حتی میلیون ها نفر از اروپا به آمریکای شمالی و جنوبی در مدت زمان بسیار کوتاهی جان خود را از دست داده اند. در اینجا برخی ارقام آورده شده است: در ایالات متحده ، این کشور 609،767 مرگ را از مجموع 34،113،185 بیمار گزارش کرده است – میزان مرگ و میر 1.8٪ است.

در فرانسه ، تعداد کل موارد ثبت شده 5،667،342 ، تعداد مرگ و میرها 109،528 است – 1.93٪ را نشان می دهد. در انگلستان ، تعداد کل موارد 4،487،339 ، تعداد کل مرگها 127،782 – یا 2.84٪ است. در ویتنام ، تعداد کل موارد گزارش شده 7572 مورد است ، تعداد مرگ کمتر از 50 نفر ، مرگ و میر 0.6 است.

بنابراین ، از دو جنبه ، تعداد افراد آلوده و تعداد کشته شدگان در قدرت های بزرگ ده ها ، صدها برابر بیشتر از ویتنام است. در حال حاضر ، هیچ کشوری اطمینان ندارد که ادعای مصونیت کامل گله را دارد. به گفته خود بی بی سی ، دانشمندان هشدار داده اند که هیچ کس دیگری علیرغم درصد بالای واکسینه شدن در این کشور ، انگلیس با سونامی جدیدی به نام Covid-19 روبرو است.

با هر کسی که پیشگیری و کنترل اپیدمی ها را مختل کند ، فارغ از فقیر و غنی ، دیوان سالار یا مردم عادی ، کاملاً و منصفانه برخورد خواهد شد. هنگامی که اپیدمی کوید -19 برای اولین بار ظاهر شد و سپس به جامعه گسترش یافت ، برخی از مقامات ، مقامات دولتی و حتی رهبران نیز پاسخگو بودند.

اخیراً ثابت شده است که مقامات ، مقامات دولتی و رهبرانی که به جلوگیری از بیماری های همه گیر متهم هستند ، به حیات خود ادامه می دهند. فرصتی را از دست ندادند ، “نویسندگان دموکراسی” مرتباً آنلاین می شدند تا آنها را لعن و نفرین و دلسرد کنند.

در همین حال ، افراد و سازمان های مذهبی وجود دارد که به عنوان شیوع این بیماری به صدها نفر شناخته شده اند ، نویسندگان “مبارزه برای دموکراسی و عدالت” شروع به “نشان دادن دم روباه” از طریق دو عبارت کردند. اول ، آنها با آن برخورد می کنند انگار که هیچ مشکلی نیست ، نگرش آنها کاملاً متفاوت با مقامات و کارمندان دولت است که در جلوگیری از شیوع بیماری اشتباه کرده اند. در مرحله دوم ، آنها با صدای بلند تهمت زدند ، و گستاخانه ساختند که دولت دین را سرکوب می کند و در پیشگیری و کنترل بیماری ، دین را تبعیض می کند.

در همین حال ، این بزرگان یک سازمان مذهبی بودند که آشکارا از مردم و جامعه برای گسترش بیماری طلب بخشش و همدردی کردند. اما لازم به ذکر است که وقتی تایید شد که آنها آلوده شده اند ، همه این افراد به انزوا منتقل می شوند و بلافاصله تحت درمان قرار می گیرند. آیا اعزام به موقع افراد متدین برای معالجه برای دولت و مقامات بهداشتی تبعیض آمیز است؟

هنگامی که دولت واکسن را به کار گرفت ، صندوقی برای خرید داروهای پیشگیرانه تأسیس کرد ، از جمله خواستار حمایت از مردم ، جامعه ، سازمان ها و افرادی که از رژیم متنفر بودند ، فریاد می زد که دولت این کار را کرده است. “سوختن پول برای عبادت ارواح. “

بسیاری از اوقات رهبران حزب ، دولت و دولت بر روحیه مبارزه با “یک اپیدمی مانند جنگ با دشمن” تأکید می کنند ، وقتی صحبت از مبارزه کامل با دشمن ، با کل ملت ، و نه فقط با بودجه. دولت داروهای پیشگیرانه و درمانی را برای جامعه خریداری می کند تا مردم به زودی ایمن تر شوند ، چه مشکلی وجود دارد؟ وزارت بهداشت تخمین می زند که ویتنام برای تزریق به افراد باید 150 میلیون دوز واکسن خریداری کند و نیاز به بودجه بیش از 25000 میلیارد VND یا حدود 1.2 میلیارد دلار است.

گروهی از ویتنامی ها در داخل و خارج از کشور “می پرسیدند” چرا از بودجه برای خرید یا تمام شدن پول استفاده نمی کنید؟ نه اینکه دولت آن را نداشته باشد ، نه اینکه بودجه وجود ندارد ، بلکه بودجه فقط خرید دارو نیست.

معاون نخست وزیر Vu Duc Dam در مصاحبه با تلویزیون ویتنام (این ویدئو به طور گسترده به اشتراک گذاشته شده است) گفت که به طور کلی ، فقط به نام یک ضد همه گیری کاملاً خاص ، هیچ چیز خیلی سختی وجود ندارد ، فقط فعالیت های اجتماعی را مسدود و مسدود کنید ، این است.

اما دولت این کار را انتخاب نکرد زیرا از این طریق اقتصاد و فعالیت های اجتماعی به شدت تحت تأثیر قرار گرفت ، حتی فعالیت های تولید را مختل کرد. معاون نخست وزیر همچنین گفت که وقتی ما که در منطقه اپیدمی نیستیم ، پیراهن آستین کوتاه می پوشیم و تلویزیون تماشا می کنیم ، صدها و هزاران نفر به دلیل وظایف خود ، باید لباس محافظ بسته شده در زیر آفتاب گرم را بپوشند ، گویی در دیگ.

آیا افرادی را می شناسید که مرتباً با صدای بلند درباره زندگی آموزش می دهند ، وانمود می کنند من هستند ، دولت را مسخره می کنند ، به شما تهمت می زنند ، به انواع بازی ها توهین می کنند و انواع مردم را تحقیر می کنند؟ جریان اطلاعات ، یک بستر فناوری است که به مردم امکان می دهد تا سریعترین راه به اخبار دسترسی پیدا کنند.

آنها نمی توانند این را بدانند ، اما به دلیل تعصب ، نگرش های ناعادلانه ، نگاه کردن به زندگی با چشمهای نفرت انگیز باعث می شود حداقل عینی که باید داشته باشند را از دست بدهند. آنها مشکلات کشور را فریب می دانند ، وقتی کشور دچار مشکل می شود مشهور هستند. آنها معتقدند که هیچ کس رفتار و نگرش آنها را نمی داند. اما دم روباه اغلب مثل همیشه بیرون می زند.

ویتنام

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *