جنبش کل ملت را برای محافظت از امنیت ملی به سمت انتخابات راه اندازی کنید

جنبش کل ملت را برای محافظت از امنیت ملی به سمت انتخابات راه اندازی کنید

[ad_1]

آمدن به خانه ، به مردم دستور می دهد که به گروه سالن گروه خودگردان بپیوندند.

به منظور بهبود اثربخشی تبلیغات ، تقویت دانش حقوقی در مورد مردم ، اطمینان از امنیت و نظم در حل و فصل ، انتخاب معاونان برای پانزدهمین شورای ملی و شوراهای ملی در تمام سطوح برای دوره 2021 – در سال 2026. ، مردم کمیته کمون Long Thanh Nam (شهر Hoa Thanh) فعالانه راه حل هایی را پیشنهاد داد و برنامه ای را برای شروع قدرتمند جنبش همه مردم برای حفاظت از امنیت ملی ، جلوگیری از جرم و نقض قانون تدوین کرد.

در روند راه اندازی یک جنبش عمومی برای حفاظت از امنیت ملی ، پلیس عمومی در کار تأمین امنیت و نظم سیاسی با تیم های حرفه ای پلیس منطقه و واحدهای عملکردی همکاری و تبادل اطلاعات می کند. بیمه اجتماعی خود

کاپیتان فام لو نگوک کوئی ، معاون رئیس پلیس کمون لانگ تانه نام ، گفت که پلیس کمون کار را با وزارت ساخت جنبش امنیت ملی ، پلیس استان ، تیم سازنده همه جنبش های مردمی هماهنگ کرده است. امنیت ، امنیت عمومی از کمون شهری Hoa Thanh و سازمانهای سیاسی-اجتماعی در کمون برای بهبود کیفیت تبلیغات علیه جرم و بیماری همه گیر Covid-19 در اشکال مختلف درگیر فعالیت هستند. تدوین و انتقال محتوای تبلیغاتی برای قانون ، توسعه اوضاع در زمینه امنیت و نظم در حل و فصل ، مشکلات داغ و نوظهور در میان مردم.

در چند روز گذشته ، پلیس محلی تلاش کرده است تا کارگروهی را به طور مستقیم برای هر خانوار در محله ها ایجاد کند تا مردم را تشویق کند تا در گروه های سالن ایجاد شده توسط پلیس محلی در هر گروه خودگردان شرکت کنند. حداقل 1 نفر از خانواده را برای پیوستن به گروه zalo – خصوصاً کسانی که از تلفن های هوشمند استفاده می کنند – بسیج کنید. در همان زمان لیست رأی دهندگانی را که در 23 مه به پای صندوق های رای می روند ، مرور کنید و مردم را برای ساختن کارت های شناسایی غیرنظامی با تراشه بسیج کنید.

گروه 18 ، محله بن کیو ، کمون Long Thanh Nam در حال حاضر حدود 38 خانوار دارد ، بستگان آنها از تجارت خود مراقبت می کنند و اقتصاد خانواده را توسعه می دهند. آقای لو هونگ کنگ ، رهبر گروه خودگردان گروه 18 ، گفت که بازدید از هر خانه برای بسیج مردم برای شرکت در گروه های زالو به کار نرم و روان کمک می کند.

دستورالعمل روسا ، برنامه کار ، برنامه تعیین کمیته مردمی ، دادگستری ، بخش بهداشت ، پلیس عمومی در مورد مسائل مربوط به حقوق قانونی و منافع مردم و غیره ایجاد یک گروه زالو به کاهش حجم کار در جلسات ، جمع آوری تعداد زیادی از مردم ، اجرای اقدامات پیشگیری اجتماعی ، جلوگیری از شیوع بیماری Covid-19 در انتخابات کمک می کند.

پلیس کمون لیست رای دهندگان را بررسی می کند.

آقای لی فووک هونگ ، یکی از ساکنان گروه هجدهم ، که فقط برای بررسی اطلاعات شخصی در مورد لیست انتخابات خواسته شد ، با خوشحالی گفت: “پلیس برای حمایت از مردم برای بررسی لیست رای دهندگان به صحنه آمد ، همه خوشحال بودند. اشتباهات در نام و آدرس کامل توسط مقامات ذکر شده است ، بلافاصله اصلاح می شود ، و منافع شهروندان را تضمین می کند.

پرونده آقای لو مین دوآ (متولد 1960) هنوز از شناسنامه قدیمی استفاده می کند. او اخیراً تبلیغاتی را در مورد کارت CCCD با تراشه شنید ، اما باز هم مردد بود و جرات رفتن به محل کار خود را نداشت. هنگامی که نیروهای عملیاتی برای راهنمایی و بسیج به خانه او آمدند ، او در مورد مزایای کارت جدید بیشتر آموخت و به سرعت به عنوان CCCD با تراشه کار کرد. “

سازماندهی موفقیت آمیز انتخابات نمایندگان در پانزدهمین شورای ملی و شوراهای مردمی در همه سطوح برای دوره 2021-2026 مسئولیت مشترک کل حزب و مردم است. لونگ تان نام ، معاون رئیس پلیس اجتماعی گفت که این شهرک دارای 5 محله ، 97 گروه خودگردان ، 4453 خانوار و بیش از 16200 نفر است. برای آماده شدن برای انتخابات ، پلیس بر کمک به بررسی و مقایسه لیست رای دهندگان متمرکز شد. در روز انتخابات ، این نیرو برای محافظت از 7 مرکز رای دهی در کمون سازمان یافته است. با شروع ساعت 7:00 صبح 21 مه ، نیروها در همه نقاط مشغول انجام وظیفه خواهند بود و انتظار می رود کار تأمین امنیت و نظم در ساعت 7 صبح 24 مه به پایان برسد.

کمون Long Long Thanh Nam پس از مراجعه مستقیم به هر خانوار برای بسیج ، 97 گروه زالو از گروههای خودگردان را با 2،060 عضو ایجاد کرد. قبل از روز انتخابات ، منطقه گروه های بزرگی را اعلام خواهد کرد ، به مردم یادآوری می کند هنگام مراجعه به رای گیری ، ماسک زدن ، رعایت دقیق اقدامات پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر ، اطمینان از ایمنی خود و دیگران ، کمک به سازمان موفقیت آمیز انتخابات نمایندگان پانزدهمین شورای ملی و شوراهای ملی در تمام سطوح برای دوره 2021-2026.

روش

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *