جلسه آنلاین برای ارزیابی اجرای مقررات نصب دوربین بر روی وسایل نقلیه تجاری

جلسه آنلاین برای ارزیابی اجرای مقررات نصب دوربین بر روی وسایل نقلیه تجاری

[ad_1]

اداره حمل و نقل Tay Ninh در یک نشست آنلاین شرکت می کند.

مصوبه دولت 10/2020 / ND-CP ، صادر شده در 17 ژانویه 2020 ، برای تعیین تجارت و شرایط حمل و نقل اتومبیل ، که در آن ، مقررات نصب دوربین های نظارتی بر روی اتومبیل های حمل وسایل نقلیه تجاری است. تا کنون ، پس از بیش از 1 سال اجرا ، مفاد فرمان 10 به طور م meetingثر اجرا شده است ، و شرایط توسعه حمل و نقل مطابق با انقلاب صنعتی 4.0 را برآورده می کند و به بهبود نظم در کشور کمک می کند. نظم و ایمنی ترافیک.

با این حال ، پیشرفت در نصب دوربین ها در سراسر کشور تحت فرمان 10 هنوز بسیار کند است. تا به امروز ، بیش از 15000 وسیله نقلیه نصب شده است که 7.5٪ از تعداد کل 200،000 وسیله نقلیه نصب شده را نشان می دهد. طبق آمار ، در برخی از شهرک ها درصد نسبتاً بالایی مانند Nghe An 58.5٪ ، Thanh Hoa 52٪ ، Quang Ngai 40٪ ، Dak Lak 28.2٪ وجود دارد. سایر استانها و شهرها درصد نسبتاً کمی از وسایل نقلیه نصب شده دارند.

دلیل این تاخیر به دلیل تأثیر اپیدمی کوید -19 است ، شرکت های حمل و نقل با مشکلات زیادی روبرو شده اند ، تولید و درآمد آنها کاهش یافته است و در مقایسه با قبل از همه گیری فقط به 20-30 reaching رسیده است. حمل و نقل کالا ، تولید و درآمد به حدود 70 درصد رسیده است.

گزارش جلسه ، سران اداره حمل و نقل شهرستان. به گفته شهر هوشی مین ، این شهر دارای بیش از 4600 شرکت با بیش از 51000 وسیله نقلیه مورد نیاز برای نصب دوربین است ، اما تاکنون فقط بیش از 2000 وسیله نقلیه در طول مسیر دوربین نصب کرده اند که عمدتا اتوبوس است.

با توجه به اداره حمل و نقل شهرستان. هانوی ، این شهر حدود 31000 وسیله نقلیه مشمول نصب دوربین دارد ، تاکنون حدود 5،000 وسیله نقلیه نصب شده است که به 16٪ رسیده است. به دلیل وضعیت پیچیده اپیدمی کوید -19 ، بسیاری از شرکت ها پیشنهاد به تعویق انداختن مهلت نصب را داده اند. طبق گفته وزارت حمل و نقل Binh Duong ، تعداد شرکت های مجری آن نیز بسیار محدود است و فقط 128 دستگاه از مجموع 6500 وسیله نقلیه نصب شده است.

به گفته اداره راه های ویتنام ، در آینده اداره کل به صدور اسناد ادامه می دهد تا بخش های حمل و نقل را ترغیب کند تا واحدهای تجاری حمل و نقل را به فوریت نصب دوربین نصب کند. مطالعه و صدور دستورالعمل برای واحدهای تجاری حمل و نقل در مورد روند کار و مراحل انتخاب نوع دوربین مطابق با مفاد فرمان 10.

علاوه بر این ، ایجاد یک تیم برای بررسی ، بازرسی و شناسایی تخلفات از طریق تجهیزات تصویری از دوربین خودرو ، که به عنوان پایه ای برای ساخت یک سیستم برای پردازش داده های تصویر از دوربین اداره کل راه وزارت راه ویتنام؛ برای هماهنگی با VNPT برای خلبانی سیستم پردازش داده روی دوربین طبق برنامه ، ادامه دهید.

در این جلسه ، آقای نگوین ون هوئن ، مدیر کل اداره راههای ویتنام ، گفت که وزارت حمل و نقل به دولت پیشنهاد داده است که مهلت عدم تحریم خودروهای بیش از 9 صندلی و کامیون های کانتینری و کامیون هایی را که این کار را نمی کنند به تعویق بیندازد. نصب دوربین تا ژوئن 2022

در حالی که منتظر تصمیم دولت هستند ، آژانس های مدیریتی باید اطلاعات را به صاحبان مشاغل و رانندگان توزیع کنند تا نقشه نقشه فرمان 10 و بخشنامه 12/2020 / TT-BGTVT را رعایت کنند. زمان به تعویق انداختن تحریم طولانی نخواهد بود ، بنابراین تجارت باید برنامه ای برای نصب دوربین تنظیم کند. ادارات حمل و نقل همچنین باید نحوه نصب دوربین ها ، انتقال و عملکرد داده ها به صاحبان مشاغل را بررسی و کنترل کنند.

225 واحد تجاری حمل و نقل در استان وجود دارد ، تعداد کل وسایل نقلیه برای نصب 2392 وسیله نقلیه است ، تعداد کل وسایل نقلیه با دوربین نصب شده 125 وسیله نقلیه است (از 15 ژوئن 2021). طبق گفته وزارت حمل و نقل ، به دلیل وضعیت همه گیر Covid-19 ، شرکت های حمل و نقل با روحیه جلسه با مشکلات زیادی روبرو شده اند ، در حالی که منتظر مصوبه دولت هستند ، وزارتخانه های حمل و نقل همچنان به گسترش و درک این که انجام موارد بالا

ژانگ ها

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *