جریمه 2.5 میلیون تومانی برای حمله به دختر پس از برخورد با ترافیک

جریمه 2.5 میلیون تومانی برای حمله به دختر پس از برخورد با ترافیک

[ad_1]

قالب Tran Van Man.

آقای فام وانگ تینگ ، رئیس کمیته مردمی منطقه Duong Min Chau ، بعد از ظهر 6 ژانویه در گفتگو با خبرنگاران گفت که نتایج ارزیابی از آسیب 3٪ دانشجویان دختر به دلیل حوادث رانندگی زمینه کافی برای پرونده حمله به ترن ون من را تعقیب می کند. مقامات بالاترین جریمه اداری 2.5 میلیون VND را اعمال کردند.

همانطور که توسط تای نین آنلاین گزارش شده است ، حدود ساعت 7:30 صبح 12 دسامبر ، هو بویی بائو N. شما را با دوچرخه برقی سوار می کند تا در جاده داخلی پارک صنعتی چا لا گردش کند. وقتی دو نفر به سمت گاراژ کارگران Pou Hung دویدند ، با خانم Le Thi Mong Truc (کارگر 25 ساله) در حال عبور از خیابان برخورد کردند.

اگرچه خانم N. برای کمک به زن دوید و به عذرخواهی ادامه داد ، ترن ون من (متولد 1989 ، ساکن محله Ninh Hiep ، شهرداری باو نانگ ، منطقه Duong Minh Chau) شوهر خانم Truc بود. ) در همان زمان این حادثه دائماً نفرین می کرد ، در همان زمان N ترسید ، N ترسید ، N در حال فرار بود ، مرد هنوز در تعقیب بود ، او مدام به سرش می زد ، سپس او را لگد کرد و در یک گودال کم عمق افتاد. سپس صحنه را ترک کرد.

این برخورد باعث شکستگی در بازوی راست تروک شد و بائو ن. خراشیدگی در ناحیه پیشانی و بازو را گرفت.

طبق نتایج تحقیقات پلیس ، علت این تصادف زن “کسی است که از خیابان عبور می کند ، ایمنی عبور و مرور را تضمین نمی کند” بوده است.

پیش از این ، رئیس کمیته مردمی استان ، نگوین تان نگوک ، به طور مستقیم از خانه دانش آموز N. بازدید کرد تا رسیدگی دقیق به این پرونده ، به ویژه در مورد کودک آزاری را انجام دهد.

یک دختر 12 ساله پس از برخورد با ترافیک مورد حمله قرار گرفت

مادربزرگ نگوک پس از این حادثه گفت که مادر بزرگ خانم نگوک به نمایندگی از خانواده مقتول ، خانم لو تی کیم تانه (55 ساله ، ساکن محله تروانگ ژوان ، شهرداری تروونگ هوآ ، شهر هواثان) ، مرد خانواده اش نیز به خانه آمد. عذرخواهی کردن خود ترن ون من ، تاکنون خانواده وی از این مرد عذرخواهی دریافت نکرده اند.

“تاکنون ، سلامتی نوه های من بسیار بهبود یافته است. با این حال ، روح من هنوز در وحشت است و قادر به عادی شدن نیست ، به خصوص وقتی صحنه ای را به یاد می آورم که در آن سوژه Tran Van Man بارها به صورت خود ضربه زده و به گودال افتاده است. اوباشگری این فرد روحیه نگوک و خانواده ما را جریحه دار کرده است. “

جیانگ هست

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *