تقویت پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر در مراکز درمانی و دارویی

تقویت پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر در مراکز درمانی و دارویی

[ad_1]

در 31 ماه مه ، وزارت بهداشت با درخواست برای وضعیت سلامتی ، به منظور تقویت تشخیص زود هنگام موارد محلی سازی ، انزوا ، درمان فوری و کاهش عفونت در جامعه ، با وضعیت پیچیده تری از بیماری کوید -19 روبرو شد. نواحی ، شهرها و شهرها برای تأمین سریع و جدی اقدامات پیشگیری و کنترل اپیدمی وزارت بهداشت از جمله: استفاده از ماسک ، شستشو ، بلافاصله به مراکز درمانی و دارویی منطقه اطلاع دهند. دست با داروی ضد عفونی کننده ، انطباق در فاصله تماس ، بهداشت آسپتیک با توجه به روند ، تهیه اعلامیه های پزشکی ، …

هنگام فروش دارو یا ارائه معاینه پزشکی ، خرده فروشان دارو و مmentsسسات پزشکی خصوصی باید نام ، آدرس و شماره تلفن مشتری را ضبط کنند و همزمان یک قرنطینه پزشکی برای خود ایجاد کنند. کدهای QR را برای مشتریان و بیمارانی که برای خرید دارو یا معاینه پزشکی در http://tokhaiyte.vn مراجعه می کنند ، جمع آوری کنید. در صورت فروش دارو یا ارائه معاینه پزشکی به افرادی که علائم تنفسی یا تب ، سرفه ، گلودرد ، مشکل تنفس ، بازگشت از مناطق اپیدمی ، تماس با بیماران آلوده به covid-19 دارند ، باید این کار را به آنها آموزش دهید. یک اعلامیه پزشکی ایجاد کنید و آن را به نزدیکترین مرکز درمانی (ایستگاه پزشکی ، مرکز درمانی در منطقه) ارسال کنید یا از طریق تلفن به ایستگاه بهداشت کمون ، بخش یا شهرداری اطلاع دهید.

موسسات پزشکی خصوصی که هنوز ارزیابی خود از کلینیک های ایمن را انجام نداده اند ، فوراً ارزیابی خود را مطابق با دستورالعمل های تصمیم 4499 1 1 دسامبر 2020 وزارت بهداشت برای انتشار مجموعه ای از معیارهای پیشگیری انجام می دهند. . COVID-19 و عفونتهای حاد تنفسی را بررسی کرده و نتایج ارزیابی را در وب سایت منتشر کنید. https://antoancovid.vnباید بصورت دوره ای خود ارزیابی شود. به بخشهای بهداشت بخشها ، شهرها و شهرها اختصاص دهید تا نتایج ارزیابی را خلاصه کند و آنها را تا 10 ژوئن 2021 برای بازرسی و نظارت توسط وزارت بهداشت مطابق مقررات به وزارت بهداشت ارسال کند.

بخشهای بهداشت بخشها ، شهرها و شهرها باید گروهی از م privateسسات خصوصی پزشکی و دارویی را تاسیس کنند ، که بلافاصله دستورالعملهای وزارت بهداشت را در مراکز مدیریت مربوطه مطلع می کنند. لیست موسسات پزشکی و دارویی ، وزارت بهداشت ، به این مقاله پیوست شده است.

اطلاع از تأسیسات خدمات آرایشی و بهداشتی در منطقه برای تعلیق موقت فعالیتها از ساعت 00:00 در تاریخ 1 ژوئن 2021 تا اطلاع ثانوی

از بخشهای بهداشت منطقه بخواهید که بلافاصله عملکرد خصوصی پزشکی و دارویی را مطلع و نظارت کنند. هر گیاهی که محتوای فوق را دقیقاً اعمال نکند و اپیدمی کوید -19 را در جامعه پخش کند ، مطابق مقررات تحت درمان قرار می گیرد.

هی اویان

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *