تشخیص 2 مورد مشکوک به عفونت در جامعه

تشخیص 2 مورد مشکوک به عفونت در جامعه

[ad_1]

بر این اساس ، بیمار NTN ، 5 ساله ، در شهر دوونگ مین چائو زندگی می کند. در 6 ژوئیه ، پدرش ، آقای NTT (متولد 1987 ، بازرگان کوچک بازار Binh Dien ، شهر هوشی مین) ، نوزاد N را از محله Loc Thuan ، شهرداری Loc Ninh ، محله Duong Minh Chau از طریق محله Hoa Thanh ، شهرداری Ming Hoa برد ، منطقه داو تیانگ ، استان بین دوئونگ.

صبح روز 7.7 ، آقای T نوزاد N را به محله Loc Thuan ، شهرداری Loc Ninh برد ، سپس به Binh Duong بازگشت ، جایی که توسط ایستگاه بهداشت در کمون Minh Hoa نگهداری شد تا اطلاعات را جمع آوری کند و از آنها نمونه برداری کند. ارتباط با پرونده F0. خاله بیولوژیکی Bebe Nhu (ساکن محله Hoa Thanh ، شهرداری Minh Hoa).

7.7 آقای T. به او اطلاع داد که نتیجه آزمایش سریع مثبت و منزوی است. مادربزرگ Baby N. او را برای اعلام به مراكز بهداشتی درمانی Lok Nin منتقل كرد و در دبیرستان بائو دون ، منطقه Go Dau قرنطینه شد.

در 8 ژوئیه ، مرکز بهداشت شهرستان گو داو نمونه هایی را برداشت و آنها را برای آزمایش و غربالگری مشکوک به عفونت SARS-CoV-2 به بیمارستان عمومی Tay Ninh منتقل کرد. نمونه هایی که برای آزمایش تأیید به Tay Ninh CDC ارسال شده بودند ، برای SARS-CoV-2 در تاریخ 9 جولای مثبت بودند.

بیمار برای نظارت و درمان بیشتر به مرکز پزشکی شهرستان بن کاو منتقل شد. در این مورد ، بخش بهداشت 11 تماس نزدیک را بررسی و دنبال کرد و اقدامات پیشگیری و کنترل اپیدمی را طبق دستورالعمل انجام داد.

همچنین در تاریخ 9 جولای ، Tay Ninh CDC اعلام کرد که 1 مورد دیگر از عفونت Covid-19 مربوط به بازار Binh Dien را ثبت کرده است. بیماری به نام PTTH ، متولد 1981 ، در منطقه Gia Huynh در ترانگ بنگ ، ترانگ بنگ زندگی می کند.

طبق تحقیقات اپیدمیولوژیک ، بیمار و همسرش به نام NVT (متولد 1975) در بازار Binh Dien تجارت می کنند. در تاریخ 25 ژوئن ، کودک یک بیمار دیابتی (متولد 2005) از Binh Dien Market به Tay Ninh برای اعلامیه پزشکی به ایستگاه سلامت شهرداری Loc Ninh (منطقه Duong Minh Chau) رفت و در 2 مدرسه جدا شد. دبیرستان Duong Min Chau.

در 8 ژوئیه ، بیمار H و همسرش یک راننده PHP استخدام کردند تا با یک ماشین 7 نفره به Tay Ninh برود. هر سه برای اعلام سلامتی خود از ایستگاه پزشکی ترانگ بانگ وارد بازدید کردند و به یک اردوگاه کار اجباری در دبیرستان بائو دون در منطقه گو داو منتقل شدند. در تاریخ 9 ژوئیه ، نمونه آزمایش PTTH برای آزمایش مثبت SARS-CoV-2 به CD Nin Tayh ارسال شد. بیمار برای نظارت و درمان بیشتر به مرکز پزشکی منطقه بن کاو منتقل شد.

پیش از این ، در تاریخ 8 ژوئیه ، Tay Ninh از CDC گفت این استان یک بیمار Long An Covid-19 را با سابقه در شهر هوشی مین تحت معالجه قرار می دهد. هوشی مین برمی گردد.

به طور خاص ، بیمار 23828 به نام Đ.TK ، متولد 1982 ، در کمون An Ninh Tay ، شهرستان Duc Hoa ، استان Long An ، کارمند شرکت Pouyuen Vietnam (پارک صنعتی Binh Tan ، شهر هوشی مین) است.

در 7.7 ، بیمار برای آزمایش سریع Covid-19 به بیمارستان Go Dau Xuyen مراجعه کرد ، نتیجه برای ویروس SARS-CoV-2 مثبت بود و آزمایش سریع دوم منفی بود. به محض مثبت بودن نتیجه آزمایش سریع Covid-19 ، بیمار به طور موقت از بیمارستان Xuyen A در یک اتاق بیمارستان خصوصی جدا شد و همزمان نمونه ای را گرفت و آن را برای مثبت بودن SARS-CoV-2 به سی دی تای Ninh فرستاد. آزمون.

بیمار در حال حاضر در مرکز پزشکی منطقه Chau Than جدا شده و تحت درمان است. تماس با بیماران با 18 مورد F1 جدا شده از نمونه ها برای آزمایش استفاده شد.

از 9 ژوئیه ، این استان 174 مورد Covid-19 را ثبت کرده است ، از جمله 17 مورد در جامعه ، 154 مورد واردات و 3 مورد در منطقه منزوی یافت شده است.

ین رنگ

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *