ترامپ “ورود محدود به اتحادیه اروپا و سایر کشورها به مدت 26 روز برداشته شد” … بایدن “با تشدید قرنطینه لغو نمی شود …” | صدای آمریکا

ترامپ “ورود محدود به اتحادیه اروپا و سایر کشورها به مدت 26 روز برداشته شد” … بایدن “با تشدید قرنطینه لغو نمی شود …” | صدای آمریکا

[ad_1]

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریكا و جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب كه فردا (20 ام) كار خود را آغاز می كنند ، بر سر محدودیت های ورود به ویروس کرونا جدید درگیری مستقیم دارند.

کاخ سفید روز گذشته (هجدهم) بیانیه ای صادر کرد و گفت که ممنوعیت ورود خارجیان از اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) ، انگلیس ، ایرلند و برزیل را در روز 26 لغو خواهد کرد.

کاخ سفید توضیح داد که این تصمیم به این دلیل است که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری (CDC) ، که برای همه مسافران ورودی به ایالات متحده لازم است آزمایش تاج منفی یا تأیید درمان را ارائه دهند ، از 26 ژوئن اعمال می شود. شما.

کاخ سفید توضیح داد ، با این حال ، محدودیت های ورود به چین و ایران همچنان وجود دارد.

اما رئیس جمهور منتخب جو بایدن ، که فردا افتتاح خواهد شد ، گفت که محدودیت های ورود را حفظ خواهد کرد.

سخنگوی کاخ سفید ، جن ساکی ، اندکی پس از اعلام حکم کاخ سفید در توئیتر گفت که “به توصیه شورای مشورتی پزشکی ، دولت (بایدن) محدودیت های ورود به بیست و ششم را لغو نخواهد کرد.”

وی افزود: “ما قصد داریم اقدامات بهداشت عمومی مربوط به سفرهای بین المللی را تقویت كنیم تا شیوع ویروس كرونا را بیشتر محدود كنیم.” هم اكنون ویروس جهش یافته ، كه از نیروی تکثیر قوی تری برخوردار است ، در سراسر جهان در حال گسترش است.

وی تأکید کرد که زمان آن نرسیده است که محدودیت های سفر به خارج از کشور برداشته شود.

رئیس جمهور منتخب بایدن هنگامی که فردا دوره ریاست جمهوری خود را آغاز می کند ، قدرت اعمال محدودیت های ورود مجدد را خواهد داشت.

اخبار صدای آمریکا[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *