ترامپ از مانع مرزی در تگزاس بازدید کرد … برنامه اولین آزادی پس از “وضعیت نفوذ مجلس” صدای آمریکا

ترامپ از مانع مرزی در تگزاس بازدید کرد … برنامه اولین آزادی پس از “وضعیت نفوذ مجلس” صدای آمریکا

[ad_1]

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا امروز (دوازدهم) از مرز آمریکا و مکزیک بازدید می کند.

گزارش های رسانه های آمریکایی می گویند پرزیدنت ترامپ به منظور تکمیل سد مرزی 400 مایلی از منطقه المور در تگزاس دیدار خواهد کرد.

این دیدار اولین برنامه عمومی پس از ناآرامی ها در کنگره طرفداران رئیس جمهور ترامپ در ششم است.

شهردار جیم دارلینگ مک آلنزی ، تگزاس ، در مرز ایالات متحده و مکزیک ، روز گذشته (یازدهم) گفت که تنش ها بر سر سفر رئیس جمهور ترامپ در حال افزایش است. گفت می خواهد.

رئیس جمهور ترامپ به خط قاطعی در برابر مهاجران و پناهندگان پایبند بوده و ایجاد موانع مرزی برای جلوگیری از مهاجران غیرقانونی یکی از وعده های اصلی وی بوده است.

گزارش شده است که رئیس جمهور ترامپ از سال 2017 حدود 15 میلیارد دلار برای ساخت یک مانع مرزی حدود 738 مایل سرمایه گذاری کرده است ، از جمله بودجه تأمین شده توسط وضعیت اضطراری.

در پاسخ ، رئیس جمهور منتخب جو بایدن انتقاد کرد که “ایجاد موانع در جلوگیری از سو ab استفاده جنایتکاران یا کارتل ها از مرزهای ما کاربرد چندانی ندارد.”

“بایدن به جای هدایت پول برای مدرسه ، کودکان نظامی ، بازسازی پورتوریکو (فاجعه) و غیره ، بودجه فدرال را به تلاش های منطقی مدیریت مرز مانند سرمایه گذاری برای بهبود زیرساخت های مرزی اختصاص خواهد داد.” ایمن تر بودن “

در این میان ، چاد ولف ، سرپرست وزارت کشور ، که مسئول ساخت مانع مرزی است ، دیروز داوطلبانه در ارتباط با شورش کاپیتول استعفا داد.

اخبار صدای آمریکا[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *