ترامپ “آرزوی موفقیت دولت جدید … به هر شکلی باز خواهد گشت” صدای آمریکا

ترامپ “آرزوی موفقیت دولت جدید … به هر شکلی باز خواهد گشت” صدای آمریکا

[ad_1]

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده ، امروز (20 ام) بازنشسته شد ، به طرفداران خود گفت که “ما به نوعی باز خواهیم گشت”.

پرزیدنت ترامپ امروز این اتفاق را در یک مراسم خداحافظی با حضور کارکنان و طرفدارانش در پایگاه نیروی هوایی اندروز در نزدیکی واشنگتن گفت.

پرزیدنت ترامپ همچنین گفت: “امیدوارم دولت جدید بسیار موفق باشد” و “من تماشا می کنم ، گوش خواهم داد.”

رئیس جمهور ترامپ در مورد برنامه های خود پس از بازنشستگی توضیحی نداد ، اما برخی اظهارات ترامپ را به عنوان نشانه ای از قصد وی برای بازگشت به سیاست تفسیر کردند.

پس از مراسم ، رئیس جمهور ترامپ به یک ویلای خصوصی در مارارا ، فلوریدا رفت و پس از بازنشستگی از نیروی هوایی یک در آنجا اقامت خواهد کرد.

پیش از این ، وال استریت ژورنال روز گذشته (نوزدهم) به نقل از منابع گزارش داد که رئیس جمهور ترامپ هفته گذشته با دستیاران خود در مورد تأسیس حزب جدید صحبت کرده است.

وی همچنین افزود که اگر رئیس جمهور ترامپ حزب جدیدی ایجاد کرد ، می خواست آن را حزب میهن پرست بنامد.

این روزنامه می گوید ، معلوم نیست که پرزیدنت ترامپ ایجاد حزب جدید را چقدر جدی می گیرد و چنین تلاشی با مخالفت شدید جمهوری خواهان روبرو می شود.

در یک فیلم خداحافظی که در همان روز منتشر شد ، پرزیدنت ترامپ به طرفداران خود گفت: “ما قدرت را به دولت جدید تحویل می دهیم ، اما جونگی که او آغاز کرده است فقط آغاز کار است.”

پیش از این ، مجلس نمایندگان آمریکا لایحه ای را برای استیضاح رئیس جمهور ترامپ درباره شورش های کاپیتول تصویب کرد و انتظار می رود سنا به محض روی کار آمدن جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب هفته آینده ، روند استیضاح را آغاز کند.

اخبار صدای آمریکا[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *