“ترامپ ، رویداد خداحافظی در پایگاه نیروی هوایی اندروز در 20 ام.” صدای آمریکا

“ترامپ ، رویداد خداحافظی در پایگاه نیروی هوایی اندروز در 20 ام.” صدای آمریکا

[ad_1]

مشخص است که دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا که فردا (20 ام) بازنشسته خواهد شد ، به جای شرکت در مراسم تحلیف جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ، “کار خداحافظی” جداگانه ای را با کارکنان خود برگزار خواهد کرد.

به گفته رسانه های آمریکایی ، رئیس جمهور ترامپ فردا صبح باید از کاخ سفید با یک هلی کوپتر خصوصی به پایگاه نیروی هوایی اندروز نزدیک دی سی سفر کند تا در یک مراسم خداحافظی که توسط مقامات کاخ سفید تهیه شده است شرکت کند.

این مراسم از ساعت 8 صبح با ترانه ای از گروه نظامی آغاز شد و دعوت نامه هایی برای طرفداران رئیس جمهور ترامپ از جمله اعضای دولت ترامپ ارسال شد تا تا ساعت 19:15 دقیقه به صحنه بیایند.

گفته می شود که رئیس جمهور ترامپ پس از این رویداد از هواپیمای ریاست جمهوری Air Force One برای انتقال به یک ویلای خصوصی در مارارا ، فلوریدا استفاده می کند و پس از بازنشستگی قبل از ساعت 12 ظهر ، هنگام آغاز مراسم افتتاحیه بایدن ، در آنجا اقامت می کند.

در حالی که دونالد ترامپ ، رئیس جمهور این هفته قبل از بازنشستگی برنامه ای عمومی تنظیم نکرد ، کاخ سفید فقط توضیح داد که رئیس جمهور ترامپ “با حضور در بسیاری از تماس های تلفنی و جلسات” از صبح زود تا عصر خدمت می کند. “

مجلس نمایندگان آمریکا روز سیزدهم لایحه استیضاح علیه رئیس جمهور ترامپ را تصویب کرد و شناخته شده است که سنا پس از استعفای رئیس جمهور ترامپ ، روند استیضاح را ادامه می دهد.

در همین حال ، خانم ملانیا ترامپ روز گذشته (هجدهم) در ویدئویی خداحافظی که در صفحه اصلی کاخ سفید منتشر شد ، یادآوری کرد: “خدمت به عنوان بانوی اول ایالات متحده بزرگترین افتخار زندگی من بوده است و چهار سال گذشته فراموش نشدنی است.

وی گفت: “درباره هر كاری كه انجام می دهید پرشور باشید.” “اما همیشه به یاد داشته باشید كه خشونت هرگز جوابگو نیست و هرگز قابل توجیه نیست.”

اخبار صدای آمریکا[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *