بیش از 10 میلیون نفر واکسینه شده علیه ویروس کرونا در ایالات متحده … “تأیید ویروس جهش یافته منشا ایالات متحده” | صدای آمریکا

بیش از 10 میلیون نفر واکسینه شده علیه ویروس کرونا در ایالات متحده … “تأیید ویروس جهش یافته منشا ایالات متحده” | صدای آمریکا

[ad_1]

روز گذشته (سیزدهم) تعداد واکسیناسیون های جدید علیه واکسن های ویروس کرونا در ایالات متحده بیش از 10 میلیون واکسن بود.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) گزارش دادند که حدود 1،270،000 نفر روزانه اولین دوز واکسن ویروس کرونا را تکمیل کرده اند. علاوه بر این ، تقریباً 29 میلیون واکسن کرونر توزیع شده است.

دولت ترامپ در ابتدا هدف واکسیناسیون 20 میلیون آمریکایی را تا پایان سال گذشته تعیین کرد اما در 15 روز به نصف هدف نرسید.

به دنبال این نکته که سرعت واکسیناسیون به دلیل دستورالعمل های دقیق واکسیناسیون کند بود ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل های روز قبل را کاهش دادند (دوازدهم).

بر این اساس ، ما اهداف واکسیناسیون را به همه افراد مسن 65 سال به بالا و افراد زیر 65 سال که بیماری های مزمن دارند ، گسترش دادیم. تاکنون اهداف واکسیناسیون فقط به کارکنان مراقبت های بهداشتی و ساکنان و کارکنان مراقبت طولانی مدت محدود بوده است.

CDC همچنین اعلام کرد که کلیه دوزهای واکسن را برای دوز دوم آزاد خواهد کرد.

طبق اطلاعات دانشگاه جان هاپکینز در ایالات متحده ، روز گذشته 232000 مورد جدید در ایالات متحده اتفاق افتاد و 3800 نفر بر اثر تاج گذاری جان خود را از دست دادند.

در این میان ویروس کرونا ویروس جدیدی در اوهایو آمریکا کشف شد.

AP و دیگران گزارش دادند که دیروز (سیزدهم) محققان دانشگاه ایالتی اوهایو دو ویروس جهش یافته جدید را در اوهایو شناسایی کردند.

محققان می گویند یکی از آنها به ویروسی جهش یافته است که در ایالات متحده وجود دارد و به نظر می رسد در سه هفته گذشته به طور گسترده ای گسترش یافته است.

اخبار صدای آمریکا[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *