بسیاری از استانها و شهرهای جنوبی در حال اعمال دستورالعمل 16 هستند

بسیاری از استانها و شهرهای جنوبی در حال اعمال دستورالعمل 16 هستند

[ad_1]

مردم در خیابان های Bac Lieu در طول اجرای دستورالعمل 16 بررسی شدند – عکس: NGOC HAN

8 استان و شهر در منطقه غرب کاربرد دستورالعمل 16 را تمدید کرده اند

در 31 ژوئیه ، کمیته مردمی استان باک لی تصمیم گرفت که برنامه فاصله گذاری اجتماعی را تحت دستورالعمل 16 تمدید کند.

بر این اساس ، این استان به منظور جلوگیری از شیوع COVID-19 ، اجرای دستورالعمل 16 را از 0:00 روز 2 آگوست به مدت 7 روز تمدید می کند.

بر اساس این تصمیم ، الزامات و مقررات فعلی مربوط به اقدامات فاصله گذاری اجتماعی که توسط رئیس کمیته مردمی استان صادر شده است ، تا پایان هفته تمدید ، همانطور که در بالا ذکر شد ، همچنان اعمال می شود.

صبح همان روز ، آقای دوان تان بو ، نایب رئیس کمیته مردمی استان دونگ تاپ ، در جلسه بعد از ظهر 30 ژوئیه گفت که رئیس کمیته مردمی آن استان با ادامه موافقت کرد. اجرای فاصله گذاری اجتماعی تحت دستورالعمل 16. در روستاها به مدت 14 روز دیگر ، از 2 آگوست.

به گفته آقای بو ، روح رهبران استان این است که در 14 روز آینده جدایی ، زمان آن فرا می رسد که مناطق از یافتن همه F0 های موجود در جامعه بهره مند شوند.

علاوه بر این ، زمان ارزیابی مجدد وضعیت ، تعیین اهداف ، تدوین سناریویی برای گسترش “منطقه سبز” بدون اپیدمی فرا رسیده است ، به طوری که پس از 15 آگوست می تواند به وضعیت جدیدی منتقل شود تا زندگی مردم دوباره تثبیت شود.

بنابراین ، باک لیو و دونگ تاپ تاکنون اولین شهرک هایی در منطقه غربی بوده اند که تصمیم به تمدید دوره فاصله گذاری اجتماعی تحت دستورالعمل 16 گرفتند.

بعد از ظهر 31 ژوئیه ، علاوه بر باک لیو و دانگ تاپ ، بسیاری از شهرک های دیگر اعلام کردند که طبق دستورالعمل 16 فاصله اجتماعی را ادامه می دهند.

رهبران برخی استانها ، مانند Vinh Long و Ka Mau ، گفته اند که راه حلی برای فاصله گذاری اجتماعی تحت دستورالعمل 16 برای یک هفته دیگر ، از 2 آگوست آغاز می شود.

رهبران برخی شهرک ها ، مانند شهرهای کان تو ، لانگ آن و بن تر ، گفتند که از 2 آگوست به مدت دو هفته دیگر به رعایت فاصله اجتماعی تحت دستورالعمل 16 ادامه خواهند داد.

آقای Nguyen Thanh Binh ، رئیس کمیته مردمی استان Giang ، نامه ای را امضا کرد که تمدید دوره محرومیت اجتماعی تحت دستورالعمل 16 را تا پایان 15 اوت تمدید می کند. در عین حال ، از مردم خواسته می شود که از ساعت 18:00 تا 5:00 صبح روز بعد بیرون نروند.

بین فوک فاصله اجتماعی را تحت دستورالعمل 16 برای 7 روز دیگر تمدید کرد

در 31 ژوئیه ، اطلاعات کمیته مردمی استان Binh Phuoc بیان کرد که در همان روز رئیس کمیته مردمی استان تران تو هاین با اعزام سریع درخواست کرده است که فاصله اجتماعی در سراسر استان در استان گسترش یابد. روح دستورالعمل 16. نخست وزیر به مدت 7 روز دیگر ، از 0:00 روز 2 اوت.

این حرکت با هدف متوقف کردن سریع منابع عفونت COVID-19 در جامعه و به زودی افراد را به حالت عادی باز می گرداند.

رئیس کمیته مردمی استان همچنین در حین اجرای فاصله گذاری اجتماعی خواست فعالیت های عمرانی در سراسر استان متوقف شود.

بر اساس دستورالعمل نخست وزیر 16 ، Binh Phuoc به مدت 14 روز ، از ساعت 0 صبح در 19 ژوئیه ، فاصله گذاری اجتماعی را اعمال کرد.

منبع TTO[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *