برخی از خانوارها هنوز محل را تحویل نداده اند

برخی از خانوارها هنوز محل را تحویل نداده اند

[ad_1]

کانال ساختمانی زمین کشاورزی آقای دوک بیش از 2 ماه است که تعطیل شده است.

این پروژه از ابتدای سال 2018 توسط کمیته مردمی استان تأیید و اجرا شده است ، از جمله کانال انحراف آب به طول تقریبا 17 کیلومتر ، از جمله پروژه عبور از رودخانه Vam Ko Dong ، 29.4 کیلومتر طول ، کانال اصلی آبیاری ، کانال از سطح 1 71.7 کیلومتر طول دارد و بسیاری از کارهای دیگر.

پس از اتمام ، این پروژه با کمک به توسعه کشاورزی به کمبود آب در تولید محصولات کشاورزی در کرانه باختری شرکت Vam می پردازد. این پروژه به 14 بسته پیشنهادی برای ساخت و نصب تقسیم شده است كه پیش بینی می شود تا پایان سال 2020 كل جای خالی سایت را به اتمام برساند.

با این حال ، در شهرداری Thanh Long ، منطقه Chau Thanh ، 3 خانوار هنوز توافق نکرده اند که محل را تحویل دهند. در محله Thanh Nam ، کمون Thanh Long ، کانال اصلی وجود دارد که از طریق زمین های کشاورزی آقای Le Van Duc برنامه ریزی شده است.

آقای دوک هنوز سایت را به واحد ساختمان تحویل نداده است زیرا هنوز با قیمت غرامت موافقت نکرده است. این صحنه نشان داد که هر دو طرف کانال از واحد ساختمان با خاک پر شده بود تا یک کانال مستقیم تشکیل شود تا اینکه زمین آقای دوک متوقف شود.

آقای تران مین لی ، کارشناس هیئت مدیره پروژه سرمایه گذاری ساخت و ساز در زمینه کشاورزی و توسعه روستایی (کشاورزی و توسعه روستایی) ، مسئول منطقه چائو تان ، گفت: “بخش عملکردی بارها کمپین ها و توضیحات را انجام داده است. زمین را تحویل داد ، مجبور شد در 2 ماه گذشته ساخت و ساز را متوقف کند.

در حدود 2 کیلومتری کانال اصلی ، ساخت کانال سطح اول نیز برای آقای لو وان ثان ، که در کمون Thanh Long زندگی می کند ، متوقف شد که هنوز غرامت دریافت نکرده است. خانواده آقای ثان در برنامه ریزی 2 قطعه زمین کشاورزی دارند. بخشی از آن پس از تملک زمین برای ساخت کانال درجه یک ، به 4 قسمت کوچک تقسیم شد. این کشاورز اظهار داشت که مساحت زمین کم است ، تولیدی نیست ، دولت در نظر دارد خسارت خانواده او را جبران کند. قطعه دیگری از زمین ، سالها پیش ، درگیر برنامه ریزی سیستم فاضلاب Thanh Long Farm بود. در زمان ساخت این سیستم کانال ، مزرعه هنوز زمینی را جبران نکرده بود ، بنابراین آقای Thanh با ساخت کانال آبیاری پروژه آبیاری در قسمت غربی رودخانه Vam Ko Dong موافقت نکرد.

مسیر کانال سطح 1 که از کمون Thanh Long عبور می کرد نیز در جای دیگری قطع شد. دلیل این امر این است که یک مالک زمین کشاورزی در برنامه ریزی کانال وجود دارد به نام Nguyen Van Roy تازه فوت کرده است ، اما وارث روش تقسیم مالکیت را به پایان نرسانده است. آقای روی و همسرش هفت فرزند دارند ، از جمله شخصی که در کامبوج کار می کند و زندگی می کند. اخیراً ، به دلیل همه گیری Covid-19 ، این پسر نتوانست به Tay Ninh برگردد ، بنابراین مراحل تقسیم ارث را انجام نداد ، واحد برنده باید ساخت و ساز را متوقف کند.

علاوه بر این ، بسیاری از خانوارها پیشنهاد داده اند کانال را بازسازی کنند یا زمین باقیمانده را پس از تملک جبران کنند. به عنوان مثال ، آقای لو ون نغیم ، که در محله Thanh Dong ، شهرداری Thanh Long زندگی می کند ، هنوز موافقت نکرده است که محل پروژه را به کانال شعبه N3 تحویل دهد.

طبق این پروژه ، کانال N3 به طور مورب از طریق خانه او عبور می کند و زمین را به دو قسمت بزرگ و کوچک برش می دهد. علاوه بر این ، کانال در نزدیکی خانه او خواهد رفت. بنابراین ، آقای نقیعم به هیئت مدیره پروژه پیشنهاد كرد تا غرامت زمین را افزایش دهد و همزمان طرح كانال را دور از خانه خود تنظیم كند. “دولت در حال بازسازی زمین برای ساخت کانال است ، من آن را قبول می کنم ، اما من پیشنهاد می کنم در ارزش زمین خود تجدید نظر کنم و نگران باشم که کانال پس از خانه تابستانی مرده نباشد و باعث غرق شدن آسان کودکان شود.”

آقای Hoang Duc Thien ، معاون مرکز توسعه صندوق کشاورزی Chau Thanh ، در مورد این موضوعات با ما صحبت کرد و گفت: “اجرای تراز کانال بسیار دشوار است. موضوع درخواست غرامت اندک برای زمین ، پس از تحویل 100٪ از سایت توسط خانوارها ، ما همچنان به بررسی وضعیت فعلی مناطق کوچک که نمی توانند تولید شوند ، می پردازیم و پس از آن با مقامات مشورت خواهیم کرد. “

آقای Hoang Duc Thien افزود كه علاوه بر موارد فوق ، بسیاری از گواهینامه های استفاده از زمین موقعیت فعلی را اشتباه نشان می دهند ، بنابراین محاسبه هزینه غرامت مطابق با کتاب قرمز دشوار است.

مرکز منطقه ای برای توسعه زمین باید برای تأیید مبدا زمین ، با اداره منابع طبیعی و محیط زیست و مقامات شهرداری همکاری کند ، تا نظرات مناطق مسکونی را جمع آوری کند تا ثابت کند که زمین برای جبران خسارت واجد شرایط است. تیم زمینی برای گسترش قانون و بسیج مردم “- گفت آقای تین.

آقای نگوین کوک کوونگ ، مدیر هیئت مدیره پروژه سرمایه گذاری ساخت و ساز استان تای نینگ ، گفت که همه گیری Covid-19 بر پیشرفت پاکسازی تأثیر گذاشته است ، زیرا برخی از خانوارهایی که در کامبوج تجارت می کنند برای تهیه پرونده به شهرک بازگردانده نمی شوند .

شورای مزایا برای جلب نظر مردم مجبور شد خانه به خانه دیگری برود و پاکسازی سایت بیشتر از حد انتظار انجام شد. در مواجهه با این دشواری ها ، کمیته راهبری پروژه به طور فعال تصمیم گرفت ، با هماهنگی مناطق و شهرداری ها ، کارمندان پشتیبانی مرکز منطقه ای توسعه صندوق زمین را برای پردازش پرونده تقویت کند.

تمام رکوردهایی که در مرحله اندازه گیری دشوار هستند ، بخش عملکردی اندازه گیری و ویرایش می کند تا بلافاصله آنها را به منطقه منتقل کند. انتظار می رود کار پاکسازی سایت حداکثر تا پایان ماه ژوئیه به پایان برسد.

کمیته راهبری پروژه توصیه می کند که ولسوالی ها بر اساس تصمیم 2518 کمیته مردمی ولایتی ، کارهای مربوط به پاکسازی سایت را مدیریت کرده و هماهنگی خوب و سریع را برای حل کار پاکسازی سایت در آینده انجام دهند.

اقیانوس

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *