برای قهرمان Thanh Phuoc

برای قهرمان Thanh Phuoc

[ad_1]

زمان اخراج از مدرسه در دبستان Tran Quoc Dai در کمون Thanh Phuoc (تصویر).

من بسیار افتخار می کنم که ساکن گو داو هستم ، منطقه ای قهرمانانه که با شعار “مصمم به حفظ داو” در طول جنگ علیه ایالات متحده شناخته می شود. در کنار سطح منطقه ، شهر زادگاه من دارای 4 کمون Hero از جمله کمون Thanh Phuoc است. همچنین 3 نفر در این دهکده وجود دارد که توسط دولت به عنوان قهرمانان مورد احترام قرار می گیرند که شهیدان Tran Quoc Dai ، شهیدان Nguyen Thi Be و آقای Pham Van Dien هستند.

با یادآوری سالهای اولیه آزادسازی ، بسیاری از مناطق در کمون Thanh Phuoc به شدت توسط دشمن آسیب دیدند – به ویژه محله Xom Dong ، پایگاه انقلابی کمون.

در طول جنگ ، دشمن می خواست این مکان را به کمربند سفید تبدیل کند. آنها برای جداسازی مردم از کادرهای انقلابی ، به بهترین روش سعی در بیابان ، جارو و جمع آوری مردم در محله های استراتژیک داشتند که نرفتند ، خانه های آنها را تخریب کردند ، خانه هایشان را آتش زدند و آتش نشانان را تمام شب در محله خاموش کردند. بنابراین ، بیشتر افراد در اینجا به مکان های دیگری نقل مکان کرده اند و کل محله کمتر از 10 خانه دارد.

دونگ هملت در آن زمان تنها بود. پس از آزادسازی جنوب ، مردم برای ساختن خانه و استقرار به شهر قدیمی خود بازگشتند. Kau Sao – جاده Xom Dong ، محور اصلی کمون ، اتصال بزرگراه ملی 22 (جاده Xuyen A در حال حاضر) از طریق Tram Vang ، Rong Tuong ، Xom Dong به جاده استانی 782 یک جاده خاکی باریک است. در فصل بارندگی ، بسیاری از مکانهای گل آلود دوچرخه نمی توانند عبور کنند ، و در فصل خشک – چرخ های دارای شن روان. در دو طرف جاده خانه های کمی وجود دارد.

نه تنها جاده سائو سائو-Xom دونگ ، قبل از آن بیشتر محورهای اصلی ترافیک در کمون Than Than Fuok جاده های خاکی بودند. جاده هایی مانند Artillery Road ، Moi Er ، Bau Sen ، Rong Tuong ، Xe Sau … فقط شنیدن این اسم خسته کننده است.

به دلیل خاکی بودن جاده ، بسیاری از بخشها در فصل بارندگی مملو از آب شده و تردد برای گاری های گاومیش و گاو مشکل است. تا کنون ، بیشتر جاده های اصلی کمون به صورت جادار ، تمیز و زیبا ، دارای سهولت در سفر و خانه های جادار در دو طرف جاده مدرنیزه شده است. شکل ظاهری شهرداری Thanh Phuoc به تدریج در حال تغییر است. استاندارد زندگی مردم روز به روز در حال بهبود است.

در 5 سال گذشته (2015-2020) توسعه اقتصادی-اجتماعی کمون پیشرفت چشمگیری داشته است. کشاورزی ، صنایع دستی و تجارت محلی و خدمات توسعه یافته است. که در آن انواع خدمات و تجارت در حال گسترش است. حدود 150 شرکت تولیدی و تجاری جداگانه در شهرداری ، 57 شرکت خصوصی وجود دارد که برای بیش از 5000 کارگر شغل ایجاد می کنند.

بیشتر افراد شغل ثابت دارند و درآمد خود را افزایش می دهند. تعداد خانوارهای فقیر به شدت کاهش یافته است. مردم با شور و شوق در فعالیت های محلی شرکت می کنند – به ویژه با شرکت در اجرای برنامه هدف ملی برای توسعه روستایی جدید. در سال 2017 ، کمون به عنوان کمون جدید روستایی شناخته شد.

مزیت بزرگ کمون Thanh Phuoc این است که یک جاده Xuyen به طول 5 کیلومتر وجود دارد که Gia Binh (شهر Trang Bang) را به شهر Go Dau متصل می کند. یک بندر آبراه داخلی به نام Thanh Phuoc (رودخانه Vam Koh Dong) وجود دارد.

همچنین بزرگراه 1 در منطقه کمون وجود دارد که از طریق بزرگراه 22 (محل اتصال به بازار Go Dau) به محل اتصال Phuoc Dong (جنب جاده کشور 782) ، از طریق محله های Xom Moi 1 ، Xom Moi 2 و Cay متصل می شود. این جاده به تازگی توسط دولت مدرنیزه و گسترش یافته است.

یک سرمایه گذار اخیراً بیمارستان Tay Ninh Xuyen A را در کمون ساخته است. اگرچه هیچ پارک صنعتی وجود ندارد ، 4 شرکت با سرمایه گذاری خارجی و 5 کارخانه پردازش لباس در منطقه وجود دارد که به ایجاد اشتغال برای افراد در کمون کمک می کند.

کمیته حزب کمونیست Thanh Phuoc دستورالعمل ها و وظایفی را برای 5 سال آینده (2020-2020) تعیین می کند ، از علم و فن آوری استفاده می کند ، کشاورزی را برای تولید کالا توسعه می دهد. تقویت صنعت و نوسازی کشاورزی ؛ با هدف تا سال 2025 کل درآمد متوسط ​​در هر منطقه کاشته شده به 104.26 میلیون VND / هکتار در سال برسد.

از نظر صنعت ، صنایع دستی ، تجارت و خدمات ، بر فعالیت مmentsسسات موجود در منطقه تمرکز کنید. ایجاد شرایط برای تشویق شرکتها به سرمایه گذاری و تجهیز ماشین آلات برای تولید کالاهای با ارزش بالا ؛ استفاده مناسب از مزایای جاده Trans-Asia ، ایجاد شرایط مطلوب برای همه بخشهای اقتصادی برای ارتقا to سرمایه گذاری ، تولید و تجارت.

شهرداری استاندارد جدید شهرداری های روستایی را حفظ و نگهداری می کند و تلاش می کند تا سال 2025 به استاندارد تازه افزایش یافته برای کمون های روستایی برسد ، نرخ فقر زیر 1٪ است. تعداد کارکنانی که شغل دارند هر ساله از 300 به 500 کارمند افزایش می یابد. درصد افراد شرکت کننده در بیمه درمانی تا سال 2025 به بیش از 90 درصد خواهد رسید. حفظ استانداردهای ملی آموزش جهانی در 3 سطح آموزش

با تشویق از سنت انقلابی میهن در طول جنگ مقاومت ، تحت رهبری کمیته حزب و مقامات محلی ، Thanh Phuoc متقاعد شده است که کمون Thanh Phuoc اهداف و اهداف خود را با موفقیت انجام می دهد.

Ngoc Han – Tran Nha My

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *