برای جلب توجه ورزش کنید

برای جلب توجه ورزش کنید

[ad_1]

کشتی های جنگی کشورهای شرکت کننده در تمرین ARC21

کشتی های جنگی کشورهای شرکت کننده در تمرین ARC21

کلمات بازدارندگی

تمرینات رزمی شهر ، دوزیستان … با شرکت 300 سرباز و کشتی جنگی از 4 کشور انجام شد. از طریق این تمرین ، توکیو در تلاش است تا روابط همکاری دفاعی ، از جمله با شرکای مهم غیرمتعهد ، واشنگتن ، را در حین امنیت ناپایدار در منطقه تقویت و تقویت کند.

یکی از سایتهای آموزش ، منطقه ناگازاکی ، پادگان Ainura نیروهای زمینی ژاپن برای دفاع از خود (GSDF) است. این مقر فرماندهی تیپ استقرار سریع نیروی دریایی ژاپن است. این واحد به طور خاص بر اساس مدل تفنگداران دریایی ایالات متحده برای محافظت از جزایر دور افتاده ایجاد شده است. این پایگاه در کمتر از 1000 کیلومتری جزایر سنکاکو / دیائویو واقع شده است که بین ژاپن و چین اختلاف دارد.

از دیگر سایتهای تمرینی مشترک می توان به سایت آزمایش GSDF Kirishima در کیوشو و همچنین آبها و فضای هوای دریای چین شرقی اشاره کرد.

تاکاشی کاواکامی ، رئیس انستیتوی مطالعات جهانی در دانشگاه تاکوشوکو در ژاپن ، در مورد این تمرین گفت: “این تمرین قطعاً بازدارنده رفتارهای پرخاشگرانه چین است. کشورهای منطقه … در دراز مدت ، اروپا تعامل در هندوستان “اقیانوس آرام می تواند به روابط نزدیکتر ژاپن و ناتو منجر شود ، چیزی که نخست وزیر سابق ژاپن ، شینزو آبه توصیه می کند. خانوار.”

عنصر فرانسوی

اگر در گذشته ژاپن برای مهار چین عمدتا به ایالات متحده متکی بود ، اکنون توکیو و واشنگتن یک شریک اروپایی ، فرانسه را جذب کرده اند. در چند وقت اخیر ، فرانسه هنگام ارسال کشتی های جنگی برای گشت زنی در دریای شرقی ، علاقه خود به عدم امنیت در منطقه هندو-اقیانوس آرام را روشن ساخته است.

وزارت دفاع فرانسه خواستار بهره برداری از ناوهای جنگی در عملیات اقیانوس آرام Jeanne d’Arc 2021 است.

به گفته ناظران ، این نه تنها یک کارزار آموزشی است ، بلکه بخشی از استراتژی دفاعی فرانسه در منطقه هند و اقیانوس آرام است. این استراتژی با گسترش همکاری های متنوع ، تأیید مجدد علاقه فرانسه در منطقه است.

این تمرین در ژاپن فرصتی برای فرانسه است تا بتواند از کشورهای شرکت کننده در هدف حفظ امنیت منطقه ، جایی که دریای شرقی نقش بسیار مهمی در تجارت دارد ، حمایت کند. آزادی دریانوردی و پرواز در دریای شرقی ؛ اطمینان از صلح در منطقه همیشه هدف اصلی تعیین شده توسط کشورهای شرکت کننده است.

علاوه بر این ، فرانسه موقعیت خود را در رویارویی ایالات متحده و چین در منطقه هندو-اقیانوس آرام افزایش داده است ، زیرا فرانسه منافع زیادی در این زمینه دارد.

با توجه به ظهور فرانسه در رزمایش ARC21 ، بسیاری از کارشناسان بر این باورند که در آینده بسیاری از قدرتهای اروپایی نیز ممکن است در فعالیتهای تضمین صلح و ثبات در منطقه هند مشارکت داشته باشند. اقیانوس آرام ، با کمک به امنیت تجارت جهانی ، به این منطقه کمک می کند تا از عدم اطمینان جلوگیری کند.

هوآ چونونگ ، سخنگوی وزارت امور خارجه چین در پاسخ به س reportersال خبرنگاران در مورد تمرینات مشترک استرالیا ، ایالات متحده ، فرانسه و ژاپن در دریای چین شرقی گفت: “آنها در حال اقدام هستند. مشابه فشار بر چین ، اما تاثیری بر ما ندارد. “

منبع SGGP

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.