با هم برای جلوگیری و مبارزه با اپیدمی

با هم برای جلوگیری و مبارزه با اپیدمی

[ad_1]

مردم در منطقه محاصره شده ، غذایی با حمایت اتحادیه زنان در شهر هوآ تانگ دریافت می کنند.

در چند روز گذشته ، پس از گزارش یک مورد آلودگی Covid-19 در محله Ben Keo در Long Tan Nam ، Hoa Tan ، کمیته مردمی Hoa Tan به سرعت اقدامات زیادی را برای جلوگیری و کنترل اپیدمی در منطقه انجام داد تا جلوگیری از شیوع ویروس ، جلوگیری از شیوع Covid-19 در جامعه. این کار علاوه بر مسئولیت دولت محلی ، از پشتیبانی مشتاقانه ادارات ، سازمان های مردمی و مردم محلی برخوردار است.

تلاش برای کنترل و از بین بردن اپیدمی

به گفته آقای نگوین دوک هائو – نایب رئیس کمیته مردمی شهر هوآثان ، پس از دریافت اخطار از بخش بهداشت در مورد پرونده خانم D.TTD ، ساکن Tan Tan Phu B ، منطقه 9 ، شهر. هوشی مین شهر Covid-19 را منعقد می کند ، کمیته مردمی شهر به سرعت جلسه کمیته راهبری شهر را برای پیشگیری و کنترل بیماری همه گیر در شب 28 مه سازماندهی کرد. کمیته راهبری بلافاصله اعضا ، سازمانها ، ادارات و شعب مربوطه را منصوب می کند تا مطابق برنامه موردی که در محل انجام می شود ، وظایف را انجام دهند.

در طول تحقیقات ، برای درک شرایط ، قبل از آن در 22 تا 23 مه 2021 ، خانم D به خانه پدر و مادرش در محله Ben Keo ، شهرداری Long Tan Nam رفت. در طول اقامت خود در منطقه ، خانم D از خانه برخی از آشنایان دیدار کرد ، در رأی گیری برای نمایندگان در شورای ملی و شوراهای مردمی در تمام سطوح در گروه 598 ، محله بن کیو ، کمون Long Tan Nam شرکت کرد و از منطقه بازدید کرد. گردشگری کوهستانی با.

از طریق آزمایش سریع تماس نزدیک با یک مورد ، یک مورد Covid-19 در جامعه در محل سکونت ، یعنی بیمار P ، فرزند بیمار D. ثبت شد. این منطقه بیمار P. را در مرکز پزشکی منطقه Ben Cau تحت درمان قرار داد.

در همان زمان ، کمیته راهبری پیشگیری و کنترل اپیدمی شهر به سرعت محاصره 32 خانوار را با 90 نفر در اطراف خانه والدین D. ترتیب داد و تیمی از Covid را از جامعه برای بررسی اپیدمیولوژی و مدارس پیگیری کرد. موارد F1 و F2 مربوط به 2 مورد است.

در نتیجه ، پس از یک روز تحقیق ، سازش 74 مورد F1 ، 301 مورد F2 در پرونده D را دنبال کرد. مورد P دارای 23 F1 ، 106 F2 است. از 31 مه ، همه موارد F1 برای گرفتن اولین نمونه آزمایش و دادن نتایج منفی سازماندهی شدند و به طور جداگانه در یک منطقه ایزوله متمرکز گرفته شدند. 153 مورد آزمایش سریع F2 ، نتایج 153 مورد منفی بود و در منزل جدا شده و خود کنترل می شد.

نیروی محافظ منطقه انسداد و انزوای پزشکی همیشه کاملاً به “5K” پایبند است. عکس: آنجا جیانگ است

آقای نگوین دوک هائو – نایب رئیس کمیته مردمی شهر هوآثان افزود که تاکنون عمدتا اپیدمی در منطقه بومی سازی و کنترل شده است. از طریق وکالت ، اکثر مردم با سیاست ایجاد یک منطقه انزوا موافق هستند و مطابق مقررات با بخشهای عملکردی در اعلامیه پزشکی ، تحقیقات اپیدمیولوژیک و مشارکت در انزوا هماهنگ می شوند. بسیاری از افراد ، پس از دریافت اعلان ، فعالانه برای اعلام و درخواست انزوا آمدند ، که این امر بازرسی و پیگیری را سریع و راحت کرد.

حداکثر پشتیبانی از خانوارهای منطقه محاصره شده

به منظور اطمینان از پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر در منطقه محاصره ، کمیته راهبری پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر 2 ایستگاه بازرسی در دو انتهای منطقه محاصره ایجاد کرده است که پلیس و پلیس به طور شبانه روزی در حال انجام وظیفه هستند. / 24

به طور کلی ، از طریق تبلیغات ، افراد در منطقه محاصره می توانند به طور جداگانه شرکت کنند ، به خوبی با بخش های عملکردی هماهنگ شوند تا اقدامات پیشگیری و کنترل اپیدمی را انجام دهند ، هیچ نشانه ای از مخالفت یا ناهنجاری وجود ندارد.

در طول دوره قرنطینه ، همه افراد در منطقه محاصره مجاز به حرکت در خارج نیستند. بنابراین ، به منظور ایجاد شرایط زندگی راحت برای مردم ، کمیته مردمی شهر هوآ تانگ ادارات محلی و سازمان های توده ای را برای حمایت از مردم در منطقه محاصره بسیج کرد تا مردم احساس امنیت کنند.

بر این اساس ، اتحادیه زنان هوآ تانگ برای حمایت از 500 کیلوگرم برنج ، صدها کیلوگرم سبزیجات ، غده ها و میوه ها برای حمایت از مردم برای خوردن و آشامیدن ، حامیان مالی را بسیج کرد اتحادیه جوانان Long Tan Nam Nam از افرادی که در محاصره قرار دارند حمایت می کند تا در صورت نیاز اقلام را خریداری کنند.

آقای نگوین فام تو کوونگ ، دبیر اتحادیه جمعی Long Thanh Nam ، گفت که هر روز صبح نیروهای اتحادیه جوانان کمون کوپن های خرید را از مردم منطقه محاصره دریافت می کنند. پس از دریافت فیش ها ، کارکنان اتحادیه شهرداری برای سفارش با فروشگاه Bach Hoa Xanh تماس می گیرند. بسته های ورودی با کوپن هر خانوار مهر می شود که این امر باعث می شود مردم بتوانند بسته های خود را از یکدیگر تمیز دهند.

کادر پزشکی زباله ها را در منطقه محاصره جمع می کنند. عکس: Luong Thanh

علاوه بر این ، کمیته مردمی شهرستان قبل از تحویل آنها به نیروهای کنترل ، 2 دستگاه ضد عفونی پول و سفارشات خرید را در منطقه محاصره نصب کرد. قبل از خروج از محاصره ، کلیه موارد ضد عفونی می شوند تا اطمینان حاصل شود که از تمام منابع آلودگی جلوگیری می شود.

با توجه به تصفیه زباله در منطقه محاصره شده ، مقامات محلی از مردم خواسته اند که زباله ها را بی رویه نریزند ، یک بار زباله جمع کنند و از بخش بهداشت بخواهند در دستکاری مقررات کمک کند. “من و دوستانم بسیار صادق هستیم که در خدمت به مردم در منطقه محاصره سهیم هستیم. ما سعی خواهیم کرد مردم را به راحتی ، با خیال راحت و با آرامش منزوی کنیم. “

بر خلاف شایعات دروغین در شبکه های اجتماعی که باعث سردرگمی و نگرانی مردم می شود ، در واقع ، افراد در منطقه محاصره مطابقت دارند و با مقامات محلی در انزوای متمرکز هماهنگی خوبی دارند.

آقای لو تین هان ، یکی از ساکنان منطقه قرنطینه ، گفت که پس از مسدود شدن منطقه ، دولت محلی از تهیه سبزیجات ، غده ها و میوه ها به مردم در حصار منطقه آسیب دیده حمایت کرد. بیا و بگیرش.

به گفته آقای هان ، متوجه شدن خطر بیماری همه گیر کوید -19 ، خانواده و افراد وی در منطقه منزوی از راهنمایی آژانس های عملکردی و مقامات محلی پیروی می کنند. اگرچه به مدت 21 روز قرنطینه شده است ، اما خروج بسیار محدود احساس می شود ، اما با حمایت مشتاقانه مقامات محلی ، مردم احساس امنیت می كنند.

در آینده ، او امیدوار است که مقامات محلی و بخشها در همه سطوح نیازهای بیشتری را پشتیبانی کنند تا افراد در منطقه مسدود شده بتوانند هزینه زندگی را در طول دوره انزوا تا حدی تحمل کنند.

آقای نگوین دوک هائو – نایب رئیس کمیته مردمی Hoa Thanh گفت ، با درک مشکلات و مشکلات مردم در منطقه محاصره ، کمیته مردمی شهرستان از کمیته مردم استان و وزارت صنعت و تجارت خواست تا از مردم در به محصولات نیاز دارند تا افراد بتوانند شرایط راحتی داشته باشند و در طول دوره انزوا برای تأمین نیازهای روزمره مردم به خوبی غذا بخورند

کادر پزشکی اطلاعات مربوط به افراد منطقه محاصره شده را جمع آوری می کنند. عکس: Luong Thanh

تقویت اقدامات برای پیشگیری و کنترل بیماریهای همه گیر در سراسر منطقه

به طور کلی ، اپیدمی کوید -19 در منطقه کنترل می شود ، اما برای اطمینان از ایمنی مردم ، کمیته مردمی شهر تیم ها و شهرک های کوید -19 را هدایت کرده است تا افراد را به طور فعال پرورش دهند تا کاملاً از مقررات پیروی کنند. اقدامات پیشگیری و کنترل بیماریهای همه گیر.

با توجه به معاینه و ردیابی افراد مشکوک به آلودگی ، کمیته مردمی Hoa Tang به ادارات و سازمانهای عملکردی دستور داد تا بررسی و ردیابی F1 ، F2 را ادامه دهند. در همان زمان ، کمیته مردمی شهر به شهرک ها دستور داد تا از سایر استان ها و شهرهای دیگر که برای اعلامیه های پزشکی برگردند و طبق مقررات وزارت بهداشت خود را در خانه منزوی کنند ، برای جلوگیری از همه عوامل بیماری زا ، معاینه کنند. و منابع انتقال به جامعه و کمک به بخشهای عملکردی در غربالگری و ردیابی در صورت بروز عفونت در منطقه.

علاوه بر این ، کمیته مردم شهر برای آماده بودن برای پاسخگویی به اپیدمی کوید -19 در حال تدوین برنامه ها و سناریوهای واکنش در هنگام وقوع یک اپیدمی است. به طور خاص ، این منطقه در آستانه فعال سازی دومین منطقه انزوا متمرکز با ظرفیت 150 نفر در دبستان Long Thanh Bac A است.

اگر وضعیت اپیدمی پیچیده تر شود ، کمیته مردم شهرستان یک منطقه انزوای اضافی را با ظرفیت 150 نفر در دبیرستان ترن بین ترونگ فعال می کند. در بدترین حالت ، هنگامی که وضعیت اپیدمی به سطح 5 برسد ، کمیته مردمی شهر بسیاری از سایت های ایزوله از پیش تعیین شده با ظرفیت حداکثر 5000 نفر را فعال می کند تا بتواند به انزوا سرویس داده و به موقع کنترل و از بیماری جلوگیری کند.

با این حال ، طبق گفته آقای نگوین دوک هاو ، پیشگیری باید همیشه یک استراتژی طولانی مدت برای پیشگیری و کنترل اپیدمی کوید 19 باشد. کمیته مردمی شهر از شهرک های منطقه درخواست کرد که تبلیغات را به هر شکل تشویق کنند.

که در آن کمیته مردمی شهر از ادارات و شعب خواست تا زمان انتشار اقدامات پیشگیری و کنترل بیماری همه گیر را از طریق امواج رادیویی منطقه افزایش دهند. افزایش تبلیغات در مکانهایی که خطر ابتلا به آنها زیاد است مانند بازارهای مردم ، مدارس ، مشاغل منطقه … و ترغیب مردم به خارج و خارج از حومه در مواردی که واقعاً لازم نیست ، را محدود کنند. در حالی که بیرون از خانه هستید 5K تهیه کنید.

یشم

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *