بایدن فرمان اجرایی برای لغو سیاست مهاجرت با صبر و تحمل صفر ترامپ را امضا کرد | صدای آمریکا

بایدن فرمان اجرایی برای لغو سیاست مهاجرت با صبر و تحمل صفر ترامپ را امضا کرد | صدای آمریکا

[ad_1]

جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده ، روز گذشته (دوم) سه فرمان اجرایی برای لغو سیاست های سختگیرانه مهاجرتی دونالد ترامپ ، رئیس جمهور پیشین امضا کرد.

رئیس جمهور بایدن امروز در کاخ سفید یک دستور اجرایی را امضا کرد و تأکید کرد که “هیچ قانون جدیدی وضع نمی شود ، سیاست های بد برداشته می شوند.”

دستورالعمل اجرایی صادر شده در آن روز شامل تشکیل تیمی از کارگروهی است که اتحاد والدین مهاجران غیرقانونی و خردسالان را ترویج می کند ، مطابق با “سیاست تحمل صفر دولت سابق ترامپ” تقسیم شده است.

این گروه ویژه توسط الخاندرو میوركاس ، وزیر امنیت داخلی اداره می شود و همسر رئیس جمهور بایدن ، ژیل بایدن ، به عنوان یك نقش فعال شناخته می شود.

علاوه بر این ، برای رسیدگی به دلایل اصلی مهاجرت غیرقانونی ، همچنین یک فرمان اجرایی امضا کرد که حمایت جدیدی از فساد و جنگ در کشورهای آمریکای مرکزی مانند گواتمالا و هندوراس را فراهم می کند.

در عین حال ، ما برنامه هایی را بازسازی کرده ایم که به کودکان در معرض خطر امکان زندگی در ایالات متحده را می دهد.

رئیس جمهور بایدن همچنین به Homeland Security دستور داد تا سیاست “ماندن در مکزیک” دولت ترامپ را که به پناهجویان در مرز ایالات متحده و مکزیک اجازه می دهد در خارج از مرز منتظر بمانند تا زمان صدور حکم ، بررسی کند. با این حال ، شناخته شده است که سیاست حذف سریع مقررات مربوطه نیست.

یک مقام ارشد دولت ایالات متحده امروز گفت: “استراتژی رئیس جمهور بایدن بر این فرضیه اساسی متمرکز است که ایالات متحده امن تر ، قوی تر و از طریق یک سیستم مهاجرتی امن و بشردوستانه که از مهاجران استقبال می کند ، رونق دارد.”

اخبار صدای آمریکا[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *