“بایدن” شهروندی 8 ساله “را برای مهاجران غیرقانونی تشویق می کند” صدای آمریکا

“بایدن” شهروندی 8 ساله “را برای مهاجران غیرقانونی تشویق می کند” صدای آمریکا

[ad_1]

جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ایالات متحده ، که فردا روی کار می آید ، به خاطر ارتقا reform اصلاحات مهاجرتی شناخته می شود که به مهاجران فاقد سند اجازه می دهد تا به صورت مرحله ای تابعیت بگیرند.

AP امروز (نوزدهم) گزارش داد که بایدن قصد دارد در اولین روز تحلیف خود لایحه مهاجرت را آغاز کند که به موجب آن حدود 11 میلیون مهاجر غیرقانونی می توانند به مدت هشت سال تابعیت بگیرند. .

از اول ژانویه 2021 ، این قانون مهاجران ساکن در ایالات متحده را که فاقد اسناد قانونی با وضعیت اقامت قانونی هستند ، از جمله دریافت گرین کارت برای مدت 5 سال در صورت تحقق الزامات اساسی مانند پرداخت مالیات و بررسی گذشته ، فراهم می کند. . بعد از 3 سال می توانید درخواست تابعیت دهید.

این همچنین شامل طرحی برای مهاجران غیرقانونی است که در سن جوانی با والدین خود مهاجرت کرده اند ، یعنی رویابین ها ، مهاجران کشاورزی و کسانی که تحت حمایت موقتی از وضعیت خود هستند ، بدون اینکه منتظر 5 نفر باشند ، اقامت دائم بگیرند اگر آنها از شرایط خاصی برخوردار باشند.

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، در دوره مسئولیت خود ، لغو “سیستم تعویق به تعویق انداخته برای ساکنان غیرقانونی” را تشویق کرد (DACA ، داکا).

علاوه بر این ، بایدن اقدامات لغو دستورالعمل ممنوعیت ورود به کشورهای اسلامی را که توسط پرزیدنت ترامپ اندکی پس از روی کار آمدن صادر شده اعلام خواهد کرد.

اخبار صدای آمریکا[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *