بایدن برای تقویت “از آمریکا” دستور اجرایی را امضا کرد

بایدن برای تقویت “از آمریکا” دستور اجرایی را امضا کرد

[ad_1]

روز گذشته (25) رئیس جمهور آمریكا اقداماتی را اعلام كرد كه به آژانسهای فدرال اجازه می دهد تا خرید كالاها و خدمات برای تولیدكنندگان و كارگران آمریكایی را بیشتر افزایش دهند.

کاخ سفید در بیانیه ای در آن روز گفت: “با بحرانی که امروز ایالات متحده با آن روبرو است ، بسیاری از شرکت های آمریکایی باید درهای خود را ببندند ، و رئیس جمهور بایدن یک دستور اجرایی برای کمک به تولیدکنندگان ، مشاغل و کارگران است تا همه کارگران آمریکایی بتوانند آینده ما را شکل می دهد. من به حسابم وارد شدم “

کاخ سفید متذکر می شود که قوانینی وجود دارد که آژانس های فدرال را ملزم به اولویت مشاغل ایالات متحده در خرید محصولات و خدمات می کند ، اما به طور مداوم و م areثر اعمال نمی شوند.

در نتیجه ، کاخ سفید توضیح داد که دستورالعمل اجرایی هدف آن بستن شکاف های موجود در قانون فعلی و تقویت کنترل بر مصونیت قانونی است.

این دستورالعمل استانداردهای مربوط به محصولات ساخت ایالات متحده را ظرف شش ماه سخت تر می کند تا قطعات و نیروی کار بیشتر ایالات متحده را تأمین کند.

همچنین شامل ایجاد موقعیت ارشد در دفتر بودجه کاخ سفید (OMB) برای مدیریت و کنترل اجرای مقررات جدید است که خریدها را سخت تر می کند.

رئیس جمهور بایدن در آن روز در یک کنفرانس مطبوعاتی تأکید کرد ، “همانطور که وضعیت همه گیری روشن می شود ، ما نمی توانیم برای محافظت از مردم در شرایط اضطراری ملی دوباره به کشورهای خارجی اعتماد کنیم که منافع ما را ندارند.”

رئیس جمهور بایدن قول داده است که طی چهار سال در طول انتخابات ریاست جمهوری ، کالاها و خدمات ساخت آمریکا به ارزش حدود 400 میلیارد دلار تأمین کند.

اخبار صدای آمریکا

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *