“بایدن ، یک دستور اداری مانند لغو مقررات مهاجرت در روز اول افتتاح” | صدای آمریکا

“بایدن ، یک دستور اداری مانند لغو مقررات مهاجرت در روز اول افتتاح” | صدای آمریکا

[ad_1]

جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ایالات متحده ، که از 20 ام روز زمام امور را به دست می گیرد ، به طور فشرده دستورالعملی را صادر می کند که سیاست های دولت دونالد ترامپ را ظرف 10 روز از آغاز به کار معکوس کند.

رسانه های آمریکایی گزارش دادند که رون کلاین ، دبیرکل کاخ سفید ، سندی را حاوی این طرح برای اعضای اصلی دولت بعدی در تاریخ شانزدهم منتشر کرده است.

طبق این سند ، بایدن رئیس جمهور منتخب در حدود 10 دستور اجرایی از جمله رفع محدودیت های مهاجرتی در کشورهای اسلامی ، پیوستن به توافق نامه تغییرات آب و هوایی پاریس و تحمیل ماسک به امکانات دولت فدرال صادر می کند. است.

در اولین روز ریاست جمهوری خود ، بایدن به دلیل ایجاد لایحه اصلاحات گسترده مهاجرت نیز مشهور بود. به ویژه ، این طرح برای ارتقا تابعیت 11 میلیون مهاجر غیرقانونی فعلی در ایالات متحده است.

کلاین با بیان اینکه “این دستورات اجرایی بسیاری از آمریکایی ها را که از اقدامات مناسب رنج می برند ، راحت می کند” ، “بایدن نه تنها جدی ترین آسیب برجای مانده از دولت ترامپ را برطرف خواهد کرد ، بلکه کشور ما را نیز به جلو سوق خواهد داد.” با استرس که لازم است.

در روز دوم افتتاح ، ما در نظر داریم یک دستورالعمل اداری برای گسترش آزمایشات ازسرگیری ایمن مدارس و مشاغل در ارتباط با ویروس کرونا جدید صادر کنیم.

در روز سوم ، كلین توضیح داد ، او به هر وزارتخانه دستور می دهد كه اقدامات فوری را برای ارائه كمك مالی به خانواده های كارگر انجام دهد.

اخبار صدای آمریکا[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *