بازرسی تاج اجباری در فرودگاه های کانادا صدای آمریکا

بازرسی تاج اجباری در فرودگاه های کانادا صدای آمریکا

[ad_1]

مقامات کانادایی آزمایشهای تاجی را بر روی کلیه مسافران هوایی که به ایستگاه می رسند در آینده انجام می دهند. علاوه بر این ، شرکت های هواپیمایی اصلی کانادا پروازهای خود به مکزیک و کارائیب را تا 30 آوریل متوقف می کنند.

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو در یک کنفرانس مطبوعاتی در تاریخ 29th گفت که او همان سیاست را به عنوان بخشی از اقدامی برای جلوگیری از هجوم ویروس های جهش یافته دنبال می کند.

این معیار علاوه بر اقدامات قرنطینه فعلی اعمال می شود که مستلزم ارائه نامه تست تاج منفی در نقطه عزیمت پرواز است. به محض ورود ، انتظار می رود که بازرسی ظرف چند هفته از دوره آماده سازی انجام شود.

افرادی که وارد کانادا می شوند پس از معاینه به مدت 3 روز در محل اقامت دولت باقی می مانند و منتظر نتیجه می مانند و هزینه های آنها به عهده خودشان است.

در همین حال ، نخست وزیر ترودو گفت که در آینده ، مسافرانی که از مرزهای ایالات متحده وارد کشور می شوند باید نتایج منفی آزمایشات تاج را ارائه دهند و ظرف چند هفته اعمال می شود.

دولت کانادا در حال حاضر تردد جزئی در زمین را ممنوع کرده است ، به جز پرسنل پزشکی و حمل و نقل ، اما نیازی به آزمایش تاج ندارد.

اخبار صدای آمریکا[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *