بازدید از تیم تحقیق تاج WHO از موسسه تحقیقات ویروس ووهان | صدای آمریکا

بازدید از تیم تحقیق تاج WHO از موسسه تحقیقات ویروس ووهان | صدای آمریکا

[ad_1]

برای بررسی منشا ویروس کرونا ، یک تیم تحقیق بین المللی از سازمان بهداشت جهانی (WHO) که از ووهان چین بازدید کرده است ، امروز (سوم) از یک مituteسسه تحقیقاتی محلی مشکوک به اپیدمی ویروس بازدید کرد.

AP و دیگران گزارش دادند که تیم تحقیقاتی WHO از انستیتوی تحقیقات ویروس ووهان ، مهمترین سایت برای تعیین منشا و گسترش ویروس کرونا ، بازدید کرده اند.

مشخص است که تیم تحقیق حدود سه ساعت و نیم در م theسسه تحقیقاتی ماندند و با نماینده مituteسسه مصاحبه کردند.

یک محقق به خبرنگاران در مورد نتایج بازدید پرسید ، “این بسیار جالب است. س questionsالات زیادی وجود دارد. “” ، اما جزئیات خاصی در مورد مصاحبه فاش نکرد.

موسسه تحقیقاتی ویروس ووهان یکی از مکانهایی است که هنگام انتشار ویروس کرونا در دسامبر 2019 در ووهان مشکوک به انتشار ویروس است.

دولت سابق دونالد ترامپ در ایالات متحده ادعا می کند که آزمایشگاه از ویروس کرونا خارج شده است.

تیم تحقیقاتی WHO ، متشکل از 13 کارشناس چند ملیتی ، در چهاردهم ماه گذشته وارد ووهان شد ، یک دوره قرنطینه دو هفته را گذراند و تحقیقات کامل را در تاریخ 29 ام آغاز کرد.

در همین حال ، وانگ وون بن ، سخنگوی وزارت امور خارجه چین ، دیروز (دوم) در یک جلسه توجیهی منظم گفت: برخی از اهدا کنندگان خون در دسامبر 2019. “

وی گفت: “این بدان معناست که کرونا 19 در آن زمان قبلاً در ایالات متحده اتفاق افتاده بود” و استدلال کرد که ایالات متحده ، مانند چین ، باید تیم تحقیقاتی WHO را برای همکاری در تحقیقات و تحقیقات دعوت کند.

اخبار صدای آمریکا[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *