اپل-آمازون خدمات “سالن” “تهدید برای امنیت عمومی” را به حالت تعلیق درآورد صدای آمریکا

اپل-آمازون خدمات “سالن” “تهدید برای امنیت عمومی” را به حالت تعلیق درآورد صدای آمریکا

[ad_1]

شرکت های بزرگ فناوری اطلاعات (IT) ایالات متحده مانند اپل و آمازون اعلام کرده اند که توزیع Parler را متوقف می کنند ، یک برنامه شبکه اجتماعی معروف به استفاده در Capitol Chaos.

در بیانیه روز نهم ، اپل از سالن خواست تا تمام محتوای ذکر شده در حمله به افراد خاص یا تأسیسات دولتی را حذف کند ، و گفت: “برنامه هایی با محتوای تحریک کننده خشونت یا رفتارهای غیرقانونی ممکن است در App Store مجاز نباشند. ” من کردم.

وی گفت: تا زمانی که این مشکل را برطرف نکنیم ، توزیع سالن ها را در فروشگاه برنامه متوقف خواهیم کرد.

آمازون همچنین اعلام کرد که سرویس وب آمازون (AWS) به دلیل “خطر برای ثبات عمومی” ناشی از سالن ، از سال 10 حساب های خود را خاتمه می دهد.

پیش از این ، گوگل همچنین اعلام کرده بود كه توزیع برنامه های سالن برای جلوگیری از تهدید امنیت عمومی به طور موقت متوقف شده بود و گفته بود كه انتشاراتی كه در این سالن منتشر می شود ، خشونت های اخیر در ایالات متحده را تحریك می كند.

این سالن در پاسخ گفت: “این حمله مشترک غول های فناوری است که می خواهند ما را از رقابت خارج کنند.”

رویترز گزارش داد که این برنامه به طور گسترده توسط طرفداران افراطی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا مورد استفاده قرار می گیرد و اپل و آمازون چنین تصمیمی گرفته اند زیرا این سرویس اقدامات مناسبی را برای جلوگیری از گسترش پست ها برای ارتقا promote خشونت انجام نداده است. من کردم.

Parlor یک سرویس رسانه های اجتماعی است که از اوایل سال گذشته در واکنش به هشدارهای توییتر در توییتر توسط حامیان رئیس جمهور ترامپ تا حد زیادی تغییر مکان داده است.

اخبار صدای آمریکا[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *