اولین ارزیابی پزشکی تیرانداز

اولین ارزیابی پزشکی تیرانداز

[ad_1]

متهم هو و من خوآ در دادگاه تجدیدنظر.

با توجه به محتوای پرونده در تصمیم کیفری № 78 از 22 دسامبر 2020 دادگاه مردمی ترانگ بنگ ، به دلیل درگیری بین هو وو من کوآ (متهم) و آقای نگوین ون توونگ (قربانی ، نام دیگر هوی) ، هر دو که حدود ساعت یک بامداد در 14 مارس 2020 ، دانشکده تلفنی از آقای نگوین ون هیو خواستند که او را به خانه آقای توونگ (محله گیا تان ، بخش Gia Loc ، شهر ترانگ بنگ) ببرد تا صحبت کند ، هی موافقت کرد. خوآ حدود 15 دقیقه صبر کرد اما هیو نیامد.

خوآ یک اسلحه کمری مشکی گرفت ، مهمات 5 گلوله داخل آن داشت ، آن را در بدن خود پنهان کرد و سپس با یک موتورسیکلت به خانه آقای ثونگ رفت.

خوآ با رسیدن به صحنه ، جلوی در خانه ایستاد و گفت: “هی ، می خواهی مرا بکشی ، بیا اینجا”. در آن زمان ، آقای توئونگ ، خانم تران هوین ترانگ و فرزند مشترک آنها تران تی تروچ وی (8 ساله) در خانه خوابیده بودند. با شنیدن این تماس ، Tuong از ضرب و شتم توسط Hoa ترسید ، بنابراین در پشت خانه پنهان شد.

از آنجا که هیچ کس در را باز نکرد ، خوآ با استفاده از پای چپ خود ضربه محکمی به در اصلی وارد کرد و به دو صفحه آهنی راه راه در آسیب دید. خوآ برای جستجوی آقای توئونگ وارد خانه شد اما فقط با ترانگ و وی ملاقات کرد.

خوآ به ترنگ گفت: “کجا آن را پنهان کردی ، آیا باور داری من تو را کشته ام؟” خوآ با استفاده از دست چپ خود به ترانگ در سمت راست صورت او ضربه زد. خوآ گفت که برای تحت فشار قرار دادن آقای توئونگ برای بیرون آمدن برای ملاقات.

هیو (معروف به شی) می دانست که خوآ به خانه توئونگ می آید ، بنابراین ماشین خود را برای مداخله سوار کرد. خوآ به جلوی راهرو خانه آقای توئونگ رفت ، یک اسلحه بیرون کشید ، برای نشان دادن اعتبار خود شلیک کرد و سپس رفت.

او از ترس اینکه کوآ او را بکشد ، برای ارائه گزارش به اداره پلیس شهر ترانگ بنگ رفت. هنگام بررسی صحنه ، آژانس پلیس تحقیقات پلیس شهر یک پوسته فلزی به رنگ زرد ، به ابعاد 20 میلی متر در 9 میلی متر ، در پایین و خارج پوسته با نماد OZK ، 9 میلی متر PA از 16 مارس 2020 ، خوا کشف و ضبط کرد. اداره پلیس شهر ترانگ بانگ برای تسلیم و تحویل اسلحه.

نتیجه گیری از معاینه پزشکی قانونی صدمات 69 № 20 آوریل 2020 مرکز پزشکی قانونی وزارت بهداشت تای نینگ اظهار داشت: میزان آسیب دیدگی بدنی خانم Tran Huyen Trang ناشی از جراحت در حال حاضر تنظیم نشده است. درصد صدمات بدنی.

نتیجه گیری ارزیابی № 2150 مورخ 23 آوریل 2020 م Criminalسسه علوم جنایی زیرمجموعه هوشی مین اظهار داشت: تپانچه ای که برای ارزیابی ارسال شده کمک کمکی متعلق به تپانچه گلوله لاستیکی است و نه سلاح نظامی

کیفرخواست دادستانی خلق ترانگ بانگ متهم هو وو من کوآ را به جرم “تهدید به قتل” تحت مفاد بند 1 ، ماده 133 قانون مجازات و جرم “آسیب عمدی به دارایی” همانطور که در بند الف تجویز شده است ، تحت تعقیب قرار می دهد ، بند 1 ، ماده 178 قانون کیفری.

در دادگاه بدوی ، نماینده دادستانی مردم ترانگ بنگ سیتی همچنان از عقاید تحت تعقیب متهم برای این جنایت و قانون قابل اجرا به عنوان کیفرخواست حمایت کرد.

در رابطه با مسئولیت مدنی ، خانم ترن هوین ترانگ و آقای نگوین ون توئونگ از متهم هو ووه من خوا خواستند تا غرامت را به شرح زیر پرداخت کند: درآمد از دست رفته آقای توئونگ به مدت 3 ماه 45 میلیون دونگ بود. درآمد از دست رفته خانم ترانگ به مدت 3 ماه 21 میلیون دونگ بود. پول برای رفع 2 درب و هزینه های سازمان های دولتی 5 میلیون دونگ. پول برای از دست دادن ذهنی خانم Trang ، آقای Tuong ، دختر آنها برادرزاده شما است. پدر و مادر بیولوژیکی خانم ترانگ (که در همسایگی آنها زندگی می کنند) مطابق قانون.

دادگاه مردمی ترانگ بانگ حکم داد: “… متهم هو وو منه کوآ (معروف به کوئو) به جرم” تهدید به کشتن “به 3 ماه زندان. … 3 ماه حبس به جرم “خسارت عمدی به اموال”. به طور خلاصه این مجازات ها ، متهم هو وو منه کوآ باید به جرم “تهدید به مرگ” و “صدمه عمدی به اموال” به مدت شش ماه در زندان باشد. مدت اجرای حکم حبس از تاریخ دستگیری متهم برای اجرای مجازات در نظر گرفته می شود.

علاوه بر این ، دادگاه بدوی نیز اعلام کرد که هیچ اقدامات قضایی برای رسیدگی به مواد وجود ندارد. در مورد خسارات وارده بر اساس ماده 589 قانون مدنی ، متهم هو ووه خوآ باید در قبال خسارت خانم Tran Huyen Trang و آقای Nguyen Van Thuong به مبلغ 5 میلیون VND مسئول باشد. این مبلغ توسط متهم در بخش اجرای احکام مدنی در شهر ترنگ بانگ پرداخت شده است …

خانم تران هوین ترانگ و آقای نگوین ون توئونگ علیه كل دادگاه بدوی كه در بالا ذکر شد ، تجدید نظر كردند. طبق این شکایت ، دادستان از جرم “نقض محل اقامت خارجی” به موجب ماده 158 قانون کیفری برای متهم خوآ صرف نظر کرد.

دادستانی معتقد است که به دلیل ماهیت جذب مجرمان ، جرم حمله غیرقانونی در جرم تهدید به مرگ در نظر گرفته نشده است ، اما به گفته آقای ثئونگ و خانم ترانگ ، این دو جرم اهداف متفاوتی دارند.

همچنین در این شکایت ، آقای ثونگ و خانم ترانگ همچنین در نظر گرفتند که خوآ مرتکب جرم شده است ، وی تهدید کرده است که افراد زیادی را تهدید خواهد کرد ، نه فقط ترانگ و همسرش (یعنی وی یک کودک بود ؛ پدر بیولوژیکی او و مادرش ترانگ ، که زندگی می کند همسایه)

علاوه بر این ، نام خی همراه با خوآ آمد تا بیاید و به خانه آقای توئونگ و خانم ترانگ حمله کند. بنابراین لازم است كه با سی به عنوان یك همدست برخورد شود ، اما دادگاه بدوی نتوانست آن شخص را تحت تعقیب قرار دهد. دادگاه بدوی همچنین توضیح نداد که در حال حاضر شواهد پرونده چیست …

آقای ثونگ و خانم ترانگ می خواهند از دادگاه تجدیدنظر بخواهند رای دادگاه بدوی را به منظور برگرداندن پرونده تحقیقات اضافی به فرجام خواهی فوق ، كنار بگذارد.

در تاریخ 29 ژوئن 2021 ، دادگاه مردمی استان این پرونده را به دادگاه تجدیدنظر منتقل کرد. پس از دو حبس تعلیقی ، در تاریخ 9 ژوئیه 2021 ، دادگاه مردمی استان ، رأی بدوی علیه متهم هو وو من کوآ را تأیید کرد.

گناه کووک

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *