افراد می توانند کارت بیمه درمانی خود را در همه شهرک ها مبادله کنند

افراد می توانند کارت بیمه درمانی خود را در همه شهرک ها مبادله کنند

[ad_1]

اگر کارت بیمه کاغذی بیمه درمانی خود را بدون استفاده از تلفن هوشمند خود گم کرده یا خراب کرده اید ، افراد می توانند برای انجام مراحل تعویض کارت (بدون تعویض) به نزدیکترین آژانس تامین اجتماعی مراجعه کنند. تبادل اطلاعات)

تأمین اجتماعی ویتنام به تازگی یک سند رسمی صادر کرده است که امنیت اجتماعی استانها و شهرهای تحت مدیریت مرکزی را در صدور مجدد و تغییر کارت بیمه درمانی بدون تغییر اطلاعات راهنمایی می کند.

بر این اساس ، برای سهولت کار افراد در هنگام رفتن به محل کار ، تحصیل ، مسافرت … در سایر شهرک ها ، در صورت مفقود شدن یا آسیب دیدن کارت بیمه درمانی آنها ، نیاز به معاینه و درمان پزشکی دارند. برای نصب “VssID – امنیت اجتماعی دیجیتال” از یک دستگاه تلفن همراه هوشمند استفاده کنید و از تصویر کارت بیمه سلامت در این برنامه برای معاینه پزشکی و درمان با بیمه سلامت استفاده کنید.

در صورتی که افرادی که در بیمه درمانی مشارکت دارند از دستگاه های تلفن همراه هوشمند استفاده نکنند ، سازمان تامین اجتماعی استان و منطقه مجدداً کارت بیمه درمانی کاغذی را مطابق فرم کارت بیمه درمانی صادر شده در تصمیم 1666 № مجدداً صادر و جایگزین می کند. تسویه ظرف یک روز پس از دریافت پرونده های کامل. مشخصات.

مراکز درمانی از خوانندگان برای اسکن کد QR یا ثبت مستقیم شماره کارت بیمه سلامت در برنامه VssID استفاده می کنند و راه حل هایی برای مقابله با سوء استفاده از صندوق بیمه سلامت دارند.

این اصلاح رویه اداری یک راه حل معقول است که شرایط مطلوبی را برای مردم ایجاد می کند ، به ویژه در شرایط پیچیده کنونی همه گیری کووید -19 در بسیاری از شهرک ها.

منبع vietnamnet

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *