اعلامیه پزشکی اجباری هنگام مراجعه به سازمان های دولتی

اعلامیه پزشکی اجباری هنگام مراجعه به سازمان های دولتی


دمای بدن را برای افرادی که برای انجام مراحل اداری در بخش جهانی کمیته مردمی ترانگ بنگ سیتی می آیند ، اندازه گیری کنید

اعلامیه پزشکی ، ارائه 5K

بعدازظهر 2 ژوئن ، در مرکز مدیریت دولتی استان ، افراد زیادی برای انجام مراحل کار آمدند. همه آنها باید دقیقاً از مقررات 5K وزارت بهداشت پیروی کنند ، مسافت را ارائه دهند و اظهارات پزشکی (KOH) را با اسکن کدهای QR یا اعلام مستقیم روی کاغذ انجام دهند. کارکنان این مرکز آماده هستند تا در صورت لزوم ، اسکن کدهای QR بر روی تلفن های هوشمند ، به مردم در نصب برنامه الکترونیکی برنامه بهداشت کمک کنند.

مای (ساکن منطقه Tan Bien) گفت که وقتی به مرکز اجتماع رفت ، از کارکنان خواست پس از گرفتن شماره سفارش و اندازه گیری دمای بدن ، شستن دستها و ضدعفونی کردن ، برنامه ای را روی تلفن هوشمند خود نصب کنند تا کد QR را اسکن کند. می گفت: “من فکر می کنم این کار به سرعت و به سرعت ضروری است ، زیرا زمان پردازش برای ترک زودهنگام افراد کاهش می یابد و تجمع افراد محدود می شود.”

در مورد آقای تانگ (ساکن بند 2 ، شهر تای نینگ) به دلیل ضعف بینایی ، وی از کادر پزشکی مرکز بهداشت عمومی خواست که برای او در KB Health نامه بنویسند. او خندید: از آنجا که همه گیری ، بیمارستان ها و بعضی جاها از مردم خواسته اند اظهارات پزشکی کنند ، به نظر من این کار ضروری است.

از ورودی مرکز HCC ، همه شهروندان باید دارای درجه حرارت بدن و اعلامیه پزشکی باشند تا با مقررات 5K مطابقت داشته باشند.

برنامه های آنلاین را افزایش دهید

شهر ترانگ بانگ شهری با مراکز تجاری ، پارک های صنعتی ، مناطق پردازش صادرات و درگاهی بین استان تای نینگ و شهر هوشی مین است. در شهر هوشی مین ، در اولین روز اجرای طرح بهداشت ، اگرچه بسیاری از مردم کمی شگفت زده شدند ، اما پس از آن موافقت کردند و با کمال میل پذیرفتند.

خانم تام (ساکن بخش Tinh Ward ، شهر ترانگ بانگ) برای انجام مراحل املاک و مستغلات در بخش دریافت و برگشت کمیته مردمی شهر آمده بود: “من اعلامیه پزشکی را خیلی سریع از طریق تلفن پیدا کردم ، چند دقیقه طول کشید. دقیقه به جای نوشتن روی کاغذ. علاوه بر صندلی کمیته مردمی شهر ، در مقابل در ورودی آژانس ، واحد اداری همیشه محافظت می شود تا به مردم و مشاغل یادآوری کند که برای اعلامیه های پزشکی ، اندازه گیری دمای بدن ، ماسک زدن و ضد عفونی کننده دست با آنها تماس بگیرند.

آقای دو هوانگ وو ، معاون دفتر کمیته مردمی شهر ترانگ بنگ ، گفت: “کمیته مردمی این شهر در مواجهه با وضعیت پیچیده کنونی اپیدمی ، مردم و مشاغل را تشویق می کند تا مدارک خود را بصورت آنلاین ارائه دهند تا از تمرکز جلوگیری کنند. شلوغ. به ویژه ، در تاریخ 2 ژوئن ، کمیته مردمی شهر کدهای QR را معرفی کرد تا در هنگام مراجعه به معامله ، مردم بتوانند از خدمات درمانی آسان تر شوند.

بیشتر شهروندانی که به مرکز مدیریت دولتی مراجعه می کنند فاصله خود را حفظ کرده و ماسک می زنند.

به طور متوسط ​​، هر روز بخش دریافت و برگرداندن نتایج از کمیته مردمی شهر نزدیک به 60 پرونده در زمینه های مختلف دریافت می کند. پس از شیوع اپیدمی Covid-19 ، این منطقه خدمات عمومی آنلاین را در سطح 3 ، 4 و از طریق خدمات پستی عمومی (در صورت نیاز سازمان ها و افراد) ارتقا می دهد ، و مردم را به پرداخت تعهدات مالی آنلاین (مالیات ، هزینه ها ، هزینه ها) هدایت می کند. .) ، کمک به مردم در کاهش نیاز به مراجعه مستقیم به آژانس معاملات.

علاوه بر این ، کمیته مردمی شهر همچنین کنترل و بازرسی بخش OSS را در سطح شهرداری و ادارات از طریق سیستم نظارت تقویت می کند ، دریافت و بازگشت نتایج حل و فصل رویه های اداری را به موقع و به موقع و در همان زمان سازمان می دهد زمان موارد نقض را دقیقاً در نظر می گیرد اقدامات برای پیشگیری و کنترل بیماری همه گیر.

“مسافت ، اندازه گیری دمای بدن ، پوشیدن ماسک و اعلامیه پزشکی اجباری است ، در صورت عدم رعایت افراد ، از آنها برای بیرون رفتن دعوت می شود. علاوه بر اسکن کد QR ، اعلامیه های پزشکی کاغذی توسط کارمندان دولت کمیته مردمی شهرستان جمع آوری می شود ، هر روز یک لیست تهیه می شود و برای حفظ و نظارت به مرکز داده منتقل می شود “- آقای

برای اسکن کد QR ، برنامه tokhaiyte را روی تلفن هوشمند خود نصب کنید.

تبلیغ اعلامیه پزشکی الکترونیکی

تقویت احساس مسئولیت در سیستم مراقبت های بهداشتی برای پیشگیری و کنترل بیماری همه گیر کوید -19 یکی از 5 مورد (5K) وزارت بهداشت برای فراخوانی مردم برای جلوگیری موثر از بیماری است. در تاریخ 1 ژوئن ، اداره اطلاعات و ارتباطات (TT & TT) سندی را درخواست کرد که درخواست “ثبت نقاط قرنطینه و” QRCode “برای اعلامیه پزشکی در آژانس ها و واحدهای استان برای کنترل بازدید کنندگان است. از طریق کدهای QR در برنامه های Tokhaiyte ، NCOVI ، Bluezone ، مردم به اینترنت متصل می شوند و اظهارات پزشکی را به صورت آنلاین انجام می دهند و این امر برای پیشگیری ، کنترل و ردیابی اپیدمی Covid-19 است.

پیش از این ، کمیته راهبری ملی پیشگیری و کنترل Covid-19 با انتشار سندی خواستار شهرک سازی برای تقویت اعلامیه های الکترونیکی پزشکی برای پیشگیری و کنترل Covid-19 با استفاده از کدهای QR در نقاط قرنطینه (آژانس ها ، بیمارستان ها ، مدارس ، شرکت ها ، واحدها) ، سوپرمارکت ها ، هتل ها ، مراکز اقامتی ، رستوران ها ، مراکز پذیرایی ، کافه ها ، حمل و نقل عمومی … اظهارنامه پزشکی را از طریق کد QR در مکان مناسب واحد خود چاپ و قرار دهید. همزمان ورودی و خروجی آژانس را کنترل کنید و هر روز برای میهمانانی که هنگام استفاده از یکی از آنها از کد QR رفت و آمد می کنند ، واحد استفاده کنید: نرم افزار: اعلامیه پزشکی ؛ NCOVI ؛

نظارت بر حل و فصل رویه های اداری از طریق سیستم دوربین نظارت

هدف از اعلامیه پزشکی (از طریق کد و اعلامیه) در هر آژانس و واحد کنترل ورود و خروج روزانه ، بازیابی اطلاعات تماس در صورت بروز مورد مشکوک یا مثبت بودن nCoV است.

بنابراین ، علاوه بر انطباق با مقررات 5K ، اعلامیه پزشکی اجباری به سازمان ها و واحدها کمک می کند تا در منطقه بندی افراد ، بازیابی سریع موارد یا سازمان هایی که با آنها تماس گرفته اند ، فعالیت بیشتری داشته و به پیشگیری و کنترل م diseasesثر بیماری ها کمک کنند.

جیانگ هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *