اعلامیه پزشکی اجباری هنگام مراجعه به سازمان های دولتی

اعلامیه پزشکی اجباری هنگام مراجعه به سازمان های دولتی

[ad_1]

دمای بدن را برای افرادی که برای انجام مراحل اداری در بخش جهانی کمیته مردمی ترانگ بنگ سیتی می آیند ، اندازه گیری کنید

اعلامیه پزشکی ، ارائه 5K

بعدازظهر 2 ژوئن ، در مرکز مدیریت دولتی استان ، افراد زیادی برای انجام مراحل کار آمدند. همه آنها باید دقیقاً از مقررات 5K وزارت بهداشت پیروی کنند ، مسافت را ارائه دهند و اظهارات پزشکی (KOH) را با اسکن کدهای QR یا اعلام مستقیم روی کاغذ انجام دهند. کارکنان این مرکز آماده هستند تا در صورت لزوم ، اسکن کدهای QR بر روی تلفن های هوشمند ، به مردم در نصب برنامه الکترونیکی برنامه بهداشت کمک کنند.

مای (ساکن منطقه Tan Bien) گفت که وقتی به مرکز اجتماع رفت ، از کارکنان خواست پس از گرفتن شماره سفارش و اندازه گیری دمای بدن ، شستن دستها و ضدعفونی کردن ، برنامه ای را روی تلفن هوشمند خود نصب کنند تا کد QR را اسکن کند. می گفت: “من فکر می کنم این کار به سرعت و به سرعت ضروری است ، زیرا زمان پردازش برای ترک زودهنگام افراد کاهش می یابد و تجمع افراد محدود می شود.”

در مورد آقای تانگ (ساکن بند 2 ، شهر تای نینگ) به دلیل ضعف بینایی ، وی از کادر پزشکی مرکز بهداشت عمومی خواست که برای او در KB Health نامه بنویسند. او خندید: از آنجا که همه گیری ، بیمارستان ها و بعضی جاها از مردم خواسته اند اظهارات پزشکی کنند ، به نظر من این کار ضروری است.

از ورودی مرکز HCC ، همه شهروندان باید دارای درجه حرارت بدن و اعلامیه پزشکی باشند تا با مقررات 5K مطابقت داشته باشند.

برنامه های آنلاین را افزایش دهید

شهر ترانگ بانگ شهری با مراکز تجاری ، پارک های صنعتی ، مناطق پردازش صادرات و درگاهی بین استان تای نینگ و شهر هوشی مین است. در شهر هوشی مین ، در اولین روز اجرای طرح بهداشت ، اگرچه بسیاری از مردم کمی شگفت زده شدند ، اما پس از آن موافقت کردند و با کمال میل پذیرفتند.

خانم تام (ساکن بخش Tinh Ward ، شهر ترانگ بانگ) برای انجام مراحل املاک و مستغلات در بخش دریافت و برگشت کمیته مردمی شهر آمده بود: “من اعلامیه پزشکی را خیلی سریع از طریق تلفن پیدا کردم ، چند دقیقه طول کشید. دقیقه به جای نوشتن روی کاغذ. علاوه بر صندلی کمیته مردمی شهر ، در مقابل در ورودی آژانس ، واحد اداری همیشه محافظت می شود تا به مردم و مشاغل یادآوری کند که برای اعلامیه های پزشکی ، اندازه گیری دمای بدن ، ماسک زدن و ضد عفونی کننده دست با آنها تماس بگیرند.

آقای دو هوانگ وو ، معاون دفتر کمیته مردمی شهر ترانگ بنگ ، گفت: “کمیته مردمی این شهر در مواجهه با وضعیت پیچیده کنونی اپیدمی ، مردم و مشاغل را تشویق می کند تا مدارک خود را بصورت آنلاین ارائه دهند تا از تمرکز جلوگیری کنند. شلوغ. به ویژه ، در تاریخ 2 ژوئن ، کمیته مردمی شهر کدهای QR را معرفی کرد تا در هنگام مراجعه به معامله ، مردم بتوانند از خدمات درمانی آسان تر شوند.

بیشتر شهروندانی که به مرکز مدیریت دولتی مراجعه می کنند فاصله خود را حفظ کرده و ماسک می زنند.

به طور متوسط ​​، هر روز بخش دریافت و برگرداندن نتایج از کمیته مردمی شهر نزدیک به 60 پرونده در زمینه های مختلف دریافت می کند. پس از شیوع اپیدمی Covid-19 ، این منطقه خدمات عمومی آنلاین را در سطح 3 ، 4 و از طریق خدمات پستی عمومی (در صورت نیاز سازمان ها و افراد) ارتقا می دهد ، و مردم را به پرداخت تعهدات مالی آنلاین (مالیات ، هزینه ها ، هزینه ها) هدایت می کند. .) ، کمک به مردم در کاهش نیاز به مراجعه مستقیم به آژانس معاملات.

علاوه بر این ، کمیته مردمی شهر همچنین کنترل و بازرسی بخش OSS را در سطح شهرداری و ادارات از طریق سیستم نظارت تقویت می کند ، دریافت و بازگشت نتایج حل و فصل رویه های اداری را به موقع و به موقع و در همان زمان سازمان می دهد زمان موارد نقض را دقیقاً در نظر می گیرد اقدامات برای پیشگیری و کنترل بیماری همه گیر.

“مسافت ، اندازه گیری دمای بدن ، پوشیدن ماسک و اعلامیه پزشکی اجباری است ، در صورت عدم رعایت افراد ، از آنها برای بیرون رفتن دعوت می شود. علاوه بر اسکن کد QR ، اعلامیه های پزشکی کاغذی توسط کارمندان دولت کمیته مردمی شهرستان جمع آوری می شود ، هر روز یک لیست تهیه می شود و برای حفظ و نظارت به مرکز داده منتقل می شود “- آقای

برای اسکن کد QR ، برنامه tokhaiyte را روی تلفن هوشمند خود نصب کنید.

تبلیغ اعلامیه پزشکی الکترونیکی

تقویت احساس مسئولیت در سیستم مراقبت های بهداشتی برای پیشگیری و کنترل بیماری همه گیر کوید -19 یکی از 5 مورد (5K) وزارت بهداشت برای فراخوانی مردم برای جلوگیری موثر از بیماری است. در تاریخ 1 ژوئن ، اداره اطلاعات و ارتباطات (TT & TT) سندی را درخواست کرد که درخواست “ثبت نقاط قرنطینه و” QRCode “برای اعلامیه پزشکی در آژانس ها و واحدهای استان برای کنترل بازدید کنندگان است. از طریق کدهای QR در برنامه های Tokhaiyte ، NCOVI ، Bluezone ، مردم به اینترنت متصل می شوند و اظهارات پزشکی را به صورت آنلاین انجام می دهند و این امر برای پیشگیری ، کنترل و ردیابی اپیدمی Covid-19 است.

پیش از این ، کمیته راهبری ملی پیشگیری و کنترل Covid-19 با انتشار سندی خواستار شهرک سازی برای تقویت اعلامیه های الکترونیکی پزشکی برای پیشگیری و کنترل Covid-19 با استفاده از کدهای QR در نقاط قرنطینه (آژانس ها ، بیمارستان ها ، مدارس ، شرکت ها ، واحدها) ، سوپرمارکت ها ، هتل ها ، مراکز اقامتی ، رستوران ها ، مراکز پذیرایی ، کافه ها ، حمل و نقل عمومی … اظهارنامه پزشکی را از طریق کد QR در مکان مناسب واحد خود چاپ و قرار دهید. همزمان ورودی و خروجی آژانس را کنترل کنید و هر روز برای میهمانانی که هنگام استفاده از یکی از آنها از کد QR رفت و آمد می کنند ، واحد استفاده کنید: نرم افزار: اعلامیه پزشکی ؛ NCOVI ؛

نظارت بر حل و فصل رویه های اداری از طریق سیستم دوربین نظارت

هدف از اعلامیه پزشکی (از طریق کد و اعلامیه) در هر آژانس و واحد کنترل ورود و خروج روزانه ، بازیابی اطلاعات تماس در صورت بروز مورد مشکوک یا مثبت بودن nCoV است.

بنابراین ، علاوه بر انطباق با مقررات 5K ، اعلامیه پزشکی اجباری به سازمان ها و واحدها کمک می کند تا در منطقه بندی افراد ، بازیابی سریع موارد یا سازمان هایی که با آنها تماس گرفته اند ، فعالیت بیشتری داشته و به پیشگیری و کنترل م diseasesثر بیماری ها کمک کنند.

جیانگ هست

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *