اعتراض به آزادی ناوالنی در روسیه ادامه دارد … “2700 نفر بازداشت شده” صدای آمریکا

اعتراض به آزادی ناوالنی در روسیه ادامه دارد … “2700 نفر بازداشت شده” صدای آمریکا

[ad_1]

اعتقاد بر این است که مقامات معترضین را دوباره در میان اعتراضاتی که خواستار آزادی رهبر مخالف الکسی ناوالنی در سی و یکم در روسیه بود بازداشت کردند.

رویترز به نقل از ناظر محلی حقوق بشر OVD-Info اعلام کرد که حدود 2700 معترض توسط پلیس در حدود 10 مکان در روسیه بازداشت شده اند.

آژانس گفته است که در میان نیروهای گسترده پلیس مستقر در مسکو ، حداقل 100 نفر در اعتراضات بازداشت شده اند.

به ویژه ، در حالی که مقامات مسکو اقدامات بی سابقه ای مانند مسدود کردن ایستگاه های مترو در اطراف کاخ ریاست جمهوری و جلوگیری از دسترسی عابر پیاده را انجام می دادند ، معترضان به دلیل پراکندگی معترضین در مکان های اولیه برنامه ریزی شده شناخته می شدند.

گفته می شود که اعتراضات از بیست و سوم بیست و سوم کاهش یافته است ، زیرا مقامات سیاست خود را در مورد “اعتراضات غیرقانونی” شدید آشکار کرده اند.

پیش از این ، مقامات روسی گفته بودند که به دلیل نگرانی در مورد شیوع ویروس کرونا جدید اجازه تجمع گسترده را نمی دهند.

اوباش ، که احتمالاً توسط ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه ساکن است ، پس از بازگشت در کره در هفدهم ، پنج ماه پس از درمان در آلمان پس از اعتیاد به سم در ماه اوت گذشته ، بلافاصله دستگیر و بازداشت شد.

در نتیجه ، اعتراضات گسترده خواستار آزادی ناوالنی در روسیه در روز 23 برگزار شد و حدود 3000 معترض توسط مقامات دستگیر شدند.

ایالات متحده و اتحادیه اروپا در بیانیه های عمومی خواستار آزادی ناوالنی و معترضان شده اند ، اما روسیه اعتراض کرده است که این “دخالت در امور داخلی” است.
اخبار صدای آمریکا[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *