اطلاعات نادرست درباره سیاست مهاجرتی ویتنام را رد کنید

اطلاعات نادرست درباره سیاست مهاجرتی ویتنام را رد کنید

[ad_1]

به گفته وزارت امور خارجه ، از 23 ژوئیه ، ویتنام 504 پرواز ترتیب داده بود تا بیش از 131000 ویتنامی از 60 کشور و سرزمین را به خانه خود بیاورد.

تاکنون ، به منظور اطمینان از پیشگیری از شیوع COVID-19 در زمینه توسعه پیچیده بیماری در منطقه ، جهان و کشور ، ویتنام هنوز ورود خود را معرفی کرده است ، اما با شرایط (با محدودیت) برای خارجی ها طبق اعلامیه نتیجه گیری № 118 / TB-VPCP از 21 مارس 2020 در مورد پیشگیری و کنترل COVID-19.

طبق دستورالعمل نخست وزیر ، در چند وقت اخیر ، مبتنی بر همه گیری های داخلی و بین المللی ، مقامات ویتنام دستورالعمل های خاصی را برای تسهیل و کمک به متخصصان صادر کرده اند. ، و در عین حال برای تقویت کنترل و مدیریت دقیق به منظور تأمین نیازهای پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر.

اخیراً ، مقامات ویتنام همچنین با هواپیمایی محلی و خارجی برای ایجاد پروازهای زیادی برای گرفتن شهروندان ویتنامی در خانه بر اساس رویدادهای همه گیر داخلی و بین المللی ، از نزدیک هماهنگ شده اند.

در اطلاعیه № 118 / TB-VPCP از 21 مارس 2020 آمده است: تعلیق موقت ورود برای کلیه خارجیانی که از 22 مارس 2020 به ویتنام وارد می شوند ، به استثنای ورود برای اهداف دیپلماتیک. وظایف رسمی و مناسبت های خاص (مهمانان خارجی که در فعالیت های مهم خارجی حضور دارند و در خدمت آنها هستند ؛ کارشناسان ، مدیران بازرگانی ، کارگران با فن آوری بالا …). برای این موارد ، وزارت امنیت عمومی و وزارت دفاع ملی مسئولیت اصلی را بر عهده می گیرند و با ارائه وزارت امور خارجه ، وزارت بهداشت و نهادهای مربوطه ، تهیه ویزا (در صورت لزوم) و مراحل بازرسی و اعلامیه با آنها هماهنگی می کنند. مراقبت های پزشکی اجباری در یک منطقه جداگانه و انزوای مناسب در محل اقامت مطابق با مقررات.

همچنین ، مطابق با اعلامیه № 118 ، ویتنامی های خارج از کشور (دانش آموزان ، دانشجویان ، کارگران ، ویتنامی های خارج از کشور) ، اگر واقعاً نیاز به بازگشت به وطن خود دارند ، باید در نمایندگی نمایندگان ویتنام در خارج از کشور ثبت نام کنند تا به سرعت برگردند. در کشور خود . هماهنگی به موقع با وزارت حمل و نقل در جهت هدایت صنعت هواپیمایی برای سازماندهی هر پرواز تجاری و باید ثبت نام ، مطابق با ساختار هر پرواز ، دسته ای ، به دنبال اعلامیه پزشکی ، قرنطینه مطابق با مقررات. مطابق با مقررات ، جلوگیری از شیوع بیماری را کاملاً تضمین کنید.

منبع اصلی

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *