استقرار اسکن کد QR برای کنترل افرادی که در حال ورود و خروج از مناطق اپیدمی هستند

استقرار اسکن کد QR برای کنترل افرادی که در حال ورود و خروج از مناطق اپیدمی هستند

[ad_1]

پلیس راهنمایی و رانندگی اسناد افراد و وسایل نقلیه را هنگام ورود و خروج از ایست بازرسی در فاصله دور بررسی می کند.

بر این اساس ، افراد باید قبل از رفتن به نقطه کنترل همه گیری اطلاعات را اعلام کرده و از کد QR عکس بگیرند تا زمان انتظار هنگام رفت و برگشت کوتاه شود.

سرهنگ دوم وو هان هان ، معاون رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی امنیت عمومی تای نینگ ، گفت که این نرم افزاری است که توسط وزارت امنیت عمومی در سیستم پایگاه داده ملی جمعیت اداره می شود و به تازگی در ایست بازرسی ها مستقر شده است. در Tay Ninh ، این نرم افزار توسط اداره پلیس برای مدیریت رسانه های اجتماعی مدیریت می شود.

پیاده سازی نرم افزار با استفاده از کدهای QR زمان ارسال اظهارنامه های پزشکی را کاهش می دهد ، از ازدحام در ایست بازرسی جلوگیری می کند و در عین حال شرایط مطلوبی را برای نیروهای عملکردی در کنترل ورود و خروج ، مدیریت عمومی ایجاد می کند. افراد در مناطق اپیدمی و کنترل واکسیناسیون علیه واکسن کووید -19.

به تازگی ، وضعیت ازدحام در برخی از ایستهای بازرسی باعث شده است که زمان زیادی در روند اعلامیه پزشکی وجود داشته باشد. برای اطمینان از راحتی در روند گردش ، برای جلوگیری از ازدحام در کنترل افراد و وسایل نقلیه که از دروازه وارد و خروج می کنند ، پلیس تای نین به مدیران بخش و شعبه توصیه کرد کارکنان ، کارکنان و کارگران را توزیع و هدایت کنند. در عمل ، تیم رانندگان قبل از بیرون رفتن در جاده اعلامیه پزشکی در خانه دادند.

نیروهای عملکردی افراد ورودی و خروجی ایست بازرسی مت موت (شهر تای نین) را بررسی می کنند.

سرهنگ دوم هان افزود افراد باید قبل از گذر از گذرگاه های بازرسی ورودی و خروجی به دو طریق ، با داشتن دسترسی به وب سایت ، اظهارنامه پزشکی ارائه دهند. https://suckhoe.dancuquocgia.gov.vn یا کد QR را با برنامه Zalo یا برنامه اسکن کد QR اسکن کنید تا فرم اظهارنامه پزشکی را وارد کنید. در صورت نداشتن تلفن های هوشمند برای اظهارنظر ، مقامات فرم های اعلامیه را توزیع می کنند ، پس از آن اطلاعات را با کارت شناسایی یا هویت شهروندان بررسی و مقایسه می کنند.

به گفته پلیس Tay Ning ، تمام اطلاعات اعلام شده توسط مردم کاملاً محرمانه است. در موارد افراد آلوده با برنامه سفرهای پیچیده ، به درخواست وزارت بهداشت ، وزارت امنیت عمومی پیگیری ها را برای اطمینان از شناسایی به موقع و یک طرح انزوا هماهنگ می کند.

5 مرحله اعلامیه پزشکی از طریق نرم افزار مدیریتی وزارت امنیت عمومی:

مرحله ی 1: از وب سایت https://suckhoe.dancuquocgia.gov.vn دیدن کنید ؛ یا کد QR را با برنامه Zalo یا برنامه اسکن کد QR اسکن کنید تا فرم اظهارنامه پزشکی را وارد کنید.

گام 2: اطلاعات صحیح در فیلدهای فرم اظهارنامه را با دقت بخوانید و پر کنید (فیلد مشخص شده با “*” اطلاعات مورد نیاز را نشان می دهد).

مرحله 3: کد تأیید را در آخرین فیلد فرم اظهارنامه وارد کنید.

مرحله 4: روی “ارسال” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پیام کد QR روی صفحه ظاهر شود ، از صفحه عکس بگیرید یا کد را ذخیره کنید.

مرحله 5: کد QR را در اختیار مامور قرنطینه در بازرسی قرنطینه قرار دهید تا اطلاعات ضمیمه شده بر روی شناسنامه یا هویت شهروند را بررسی کند.

آنجا جیانگ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *