از پیام های هرزنامه ، ایمیل های هرزنامه ، تماس های هرزنامه جلوگیری کنید

از پیام های هرزنامه ، ایمیل های هرزنامه ، تماس های هرزنامه جلوگیری کنید

[ad_1]

برای مسدود کردن پیام های هرزنامه ، تماس های هرزنامه ثبت نام کنید.

طبق گفته خانم نگوین تی نگا ، بخش 3 (شهر تای نینگ) ، او اغلب از پیام های متنی ، تماس های تبلیغاتی و معرفی خدمات آزار می دهد. از طریق مطالعه مصوبه 91 دولت ، دریافت که این اقدامات اقدامات شدیدتری را برای جلوگیری از پیام های ناخواسته و تماس های ناخواسته ترسیم کرده است. مصرف کنندگان خدمات ارتباط از راه دور ابتکار دریافت یا رد تبلیغات را به عهده می گیرند. پیام های اسپم ، تماس های هرزنامه را منعکس و مسدود می کند.

آقای نگوین ترونگ هیو ، رئیس بخش فناوری اطلاعات ، پست و ارتباطات راه دور (بخش اطلاعات و ارتباطات) ، اظهار داشت که تمرکز فرمان 91/2000 N / ND-CP بر مصرف کنندگان خدمات مخابراتی بود. اینترنت ، ایمیل ، محافظت شده توسط علایق ، با قابلیت پذیرش یا رد پیام های هرزنامه ، نامه های هرزنامه ، تماس های هرزنامه. آنها می توانند سیستم دریافت کننده را منعکس کرده و شواهدی را در اختیار شما قرار دهند ، پیام های اسپم ، تماس های هرزنامه (از طریق شماره 5656) ، ایمیل های هرزنامه را منعکس کنند.

آژانس های مدیریتی و تجارت مخابرات وظیفه ساخت و اجرای سیستم هایی را برای شناسایی ، مبارزه و جلوگیری از پیام های هرزنامه ، نامه های ناخواسته ، تماس های هرزنامه دارند. ردیابی و نظارت بر محتوایی که سازمان ها و مشاغل برای تبلیغات رسمی ثبت کرده اند. این مصوبه همچنین مجازات هایی را برای تخلف در توزیع پیام های هرزنامه ، نامه های ناخواسته و تماس های هرزنامه تعیین می کند.

آقای هیو افزود که این فرمان برای جلوگیری و جلوگیری از هرزنامه ، ایمیل های هرزنامه ، تماس های هرزنامه برای آزار و اذیت کاربران و تماس های فیشینگ جعلی ، ارعاب برای اختلاس صادر شده است. مردم واقعی.

علاوه بر این ، این مصوبه به محافظت از منافع مصرف کنندگان کمک می کند ، هوشیاری آنها را در برابر روشها و نیرنگهایی که سایتها معمولاً برای فریب از آنها استفاده می کنند ، افزایش می دهد ، در حالی که توسعه بازار ارتباطات از راه دور و سالم را تضمین می کند.

شرکت های مخابراتی ، بر اساس مصوبه 91/2000 / ND-CP ، راه حل های قانونی برای تبلیغ تبلیغات تلفنی را اعمال می کنند (قانون تبلیغات ، قانون حمایت از حقوق مصرف کننده).

علاوه بر این ، سازمان ها و مشاغل مایل به دسترسی به مشتری از طریق کانال های صوتی با تبلیغات قانونی و قانونی می توانند برای ثبت نام در این سرویس با اپراتورها تماس بگیرند. ایجاد شرایطی برای سازمانها و بنگاه ها برای دستیابی به مشتریان بدون تأثیر بر زندگی و فعالیتهای مصرف کنندگان.

ژانگ ها

مراحل ثبت نام سرویس مسدود کردن پیام های هرزنامه و تماس های هرزنامه مطابق با فرمان 91 است:

گزینه 1: ارسال SMS DK DNC و ارسال به 5656.

روش 2: به وب سایت khongquangcao.ais.gov.vn دسترسی پیدا کرده و شماره تلفن را وارد کنید تا در لیست DNC ثبت شود. سپس کد OTP را وارد کنید که سیستم پیام را به مشترک ارسال می کند. پس از اتمام ثبت نام ، بلافاصله نتیجه پردازش به مالک مشترک اطلاع داده می شود.

علاوه بر این ، کاربران می توانند تماس های هرزنامه را با نوشتن پیام با محتوا ضبط کنند: V [nguồn phát tán] [nội dung cuộc gọi rác] ارسال به 5656.

ضبط پیام های هرزنامه ، ساخت پیام با محتوای زیر: S [nguồn phát tán] [nội dung tin nhắn rác] حداکثر تا 5656. تمام پیام های ارسالی به 5656 رایگان هستند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *