از مراکز ضد اپیدمی در منطقه تان چاو بازدید و هدیه دهید

از مراکز ضد اپیدمی در منطقه تان چاو بازدید و هدیه دهید

[ad_1]

یک هیئت خیریه هدایایی را به ایستگاه نگهبان مرز مرزی سووی لام توزیع کرد

از طریق رابط روزنامه تای نین ، در 27 ژوئن ، اتحادیه زنان منطقه Duong Minh Chau ، جبهه میهنی شهرداری بائو نانگ ، شرکت Phong Hop و خیرین در شهر Tay Ninh هیاتی را برای بازدید و توزیع هدایا ترتیب دادند. و نیروهای وظیفه برای جلوگیری و کنترل شیوع بیماری کوید -19 در ایستگاه های بازرسی کلیدی در 4 گذرگاه مرزی تونگ لو چان ، سووی لام ، کا توم و تان ها ، واقع در منطقه مرزی منطقه تانگ چائو.

ارزش کل کالاها 100 میلیون VND است ، از جمله ملزومات ضروری مانند رشته فرنگی با فنجان ، آب معدنی ، شیرینی سازی ، قهوه ، کاغذ برنج ، کیک tet ، ماهی کنسرو و برخی از تجهیزات پزشکی مانند ماسک پزشکی ، کرم پشه …

در 4 بازرسی مرزی و 8 ایست بازرسی ، در هر بازدید ، اعضای هیئت با تشکر از افسران و سربازان نیروهایی که در خط مقدم مقابله با اپیدمی ایستاده اند ، به مردم از خط عقب کمک می کنند تا در کار خود احساس امنیت کنند.

اتحادیه زنان شهرستان Duong Min Chau ضیافت و نیازهای حیاتی را به پاسگاه مبارزه با اپیدمی 6 نگهبان مرز مرزی Tan Tan اهدا می کند

نمایندگان مرزبانان و نیروهای وظیفه ایستگاه ها برای حمایت و تقویت اتحادیه زنان شهرستان Duong Ming ، جبهه پدری شهرداری Bau Nang و شرکت Phong Hop که منبع پشتیبانی است ، تشکر کردند. تشویق بزرگ ، کمک افسران و سربازان از واحدها احساس امنیت می کنند ، بر همه مشکلات غلبه می کنند ، محکم می چسبند ، میهن را همیشه صلح آمیز ، امن و محکم نگه می دارند.

لو کوان

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *