اداره حفاظت از جنگل های استانی: بسیاری از پرندگان نادر و با ارزش را نجات دهید

اداره حفاظت از جنگل های استانی: بسیاری از پرندگان نادر و با ارزش را نجات دهید

[ad_1]

جغد وحشی توسط اداره حفاظت جنگل های استان در انتظار رهاسازی در طبیعت پرورش داده می شود.

در اوایل آوریل 2011 ، بخش پلیس محیط زیست پلیس استان با اداره حفاظت از جنگل های استان برای بازرسی و تعیین محل زندگی خانگی در شهرداری تان ها ، منطقه تان چاو هماهنگی کرد و ده ها نفر را به طور غیرقانونی پرورش داد. عقابها از هر نوع.

قابل ذکر است که در میان افراد پیدا شده 1 عقاب دریایی در لیست 1B حیوانات جنگلی در معرض خطر ، گرانبها و کمیاب و در ضمیمه 1 کنوانسیون بین المللی تجارت حیوانات وحشی و گیاهی قرار دارد.

عقاب دریایی یکی از بزرگترین گونه های عقاب در جهان است که وزن ماده ماده 6-9 کیلوگرم و نر آن حدود 4-6 کیلوگرم است. علاوه بر این ، 5 جغد (ذکر شده در 2B) و بسیاری دیگر از پرندگان گرانبها مانند باراکودا ، شاهین … وجود دارد.

به گفته آقای مانگ وانگ ه ، پس از اتمام مراحل مقابله با افرادی که مطابق قانون اقدامات غیر قانونی پرورش ، نگهداری و تجارت حیوانات را انجام می دهند ، مقامات پرندگان نادر و گرانبها را آزاد می کنند که دوباره به محیط طبیعی

جنبش نادر بازی پرندگان در جامعه گسترده است ، بنابراین بسیاری از مردم به طور غیرقانونی پرندگان نادر را شکار ، تجارت و اسیر می کنند. در مواجهه با این وضعیت ، اداره حفاظت از جنگل های استان تیم های سیار محیط بانان و ادارات حفاظت از جنگل های منطقه و شهر را راهنمایی می کند تا افرادی را که مرتکب اسارت یا تصرف شده اند ، مرتباً بازرسی ، شناسایی و پردازش کنند. ، تجارت حیوانات نادر و گرانبها مطابق با با قانون

مردم

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *