اثربخشی وام های اشتغال زایی

اثربخشی وام های اشتغال زایی

[ad_1]

آقای لو مین های و گاوهای خانواده اش.

اخیراً ، اتحادیه کشاورزان شهر Duong Min Chau با دفتر معاملات VBSP منطقه Duong Min Chau برای حمایت از بسیاری از کارگران محروم در منطقه برای دسترسی به منابع اعتباری ترجیحی برای تولید و توسعه تجارت ، هماهنگ شده است.

تاکنون ، کل وام شغلی معوق در منطقه با نزدیک به 300 خانوار وام گرفته است که به بیش از 7.8 میلیارد VND رسیده است. خانوارهای قرض دهنده عمدتا در خرید کود ، نهال ، نوسازی باغات در منطقه موجود خانواده سرمایه گذاری می کنند.

در اوایل سال 2020 ، خانواده آقای لو مین های ، منطقه 1 ، Duong Min Chau City 40 میلیون VND از منبع وام برای ایجاد شغل از VBSP برای سرمایه گذاری در خرید گاوهای تولید مثل وام گرفت. او با تکنیک مناسب مراقبت فعالانه از گاوها را انجام می دهد تا گاوها رشد خوبی داشته باشند.

آقای های به اشتراک گذاشت: من گاوهای تولید مثل را از وام خریداری کردم و تاکنون 4 گاو پرورش داده ام. درآمد حاصل از فروش گاوها هر ساله حدود 80 میلیون VND است ، امیدوارم بسته به خوبی توسعه یابد تا به زودی پول بازپرداخت وام را داشته باشم تا سرمایه چرخانده شود تا به سایر خانوارهای محروم کمک کند تا وام توسعه مانند من دریافت کنند .

آقای نگوین هونگ كوان ، كه در محله 1 ، Duong Min Chau زندگی می كند ، از سال 2019 نیز وام پشتیبانی شغلی دریافت كرده است. وی از این سرمایه برای خرید میخك های کاشته شده در باغ لاستیک استفاده می کند. آقای كوان با مساحت تقریبی 2 زمین عمومی ، حدود 4000 گل میخك كاشته است ، تا كنون رشد بسیار خوبی داشته است ، و در هر محصول حدود 20 میلیون VND حاصل می شود.

طبق گفته خانم نگوین تی ثان بین ، رئیس اتحادیه کشاورزان Duong Min Chau ، برای مدیریت و کمک به وام گیرندگان برای ترویج موثر منابع وام ، انجمن دارای موضوعات مناسب و محتوای مناسب وام است. در عین حال ، اطلاعات و تبلیغات مربوط به وام های بیمه ای را ارتقا دهید تا مردم مقررات را درک کرده و از آنها پیروی کنند.

از طرف دیگر ، انجمن همکاری نزدیک با بانک منطقه ای برای سیاست های اجتماعی برای رسیدگی به روش های ترجیحی وام برای کمک به توزیع سرمایه به اشخاص مناسب ، به سرعت و به راحتی انجام می دهد. استفاده و استفاده از سرمایه وام گرفته شده را کنترل و کنترل می کند. آموزش رهبر گروه پس انداز و وام برای عملیات اعتباری … کیفیت وام بدون بدهی های معوقه پایدار است.

از طریق وام های بانک مرکزی اجتماعی ، نتایج قابل توجهی را به دست می آورد ، به مردم در توسعه اقتصاد خود کمک می کند ، خانوارهای فقیر شرایط رهایی از فقر ، تأمین امنیت اجتماعی و موارد دیگر را دارند. منابع سرمایه انگیزه ایجاد تغییرات جسورانه در ساختار محصولات زراعی ، دامی و تولید و تجارت کارآمد را ایجاد می کنند. بسیاری از مدل ها و پروژه های تجاری کارآمد بازتولید شده اند که به کمک به خانواده های فقیر کمک می کند تا گام به گام از فقر خارج شوند.

وو نگوئیت

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *