آیا این درست است که “خرید طلا ضرر دارد ، خرید زمین سود می آورد”

آیا این درست است که “خرید طلا ضرر دارد ، خرید زمین سود می آورد”

[ad_1]

سالهاست که قطعه زمین بزرگ در شهرداری تانگ بین ، شهر تای نینگ “برای گوشت بریده شده” است و هنوز زمینی برای کشت وجود دارد ، خانه و کشاورزی وجود ندارد.

یک چیز مسلم است ، توسعه پویا اقتصادی – اجتماعی تای نینگ با گذشت زمان در ابتدا بسیاری از سرمایه گذاران بزرگ را به خود جلب کرده است. در همین زمان ، نرخ شهرنشینی به سرعت در حال افزایش است و منجر به افزایش قیمت زمین نه تنها در مناطق شهری بلکه در مناطق روستایی می شود که منجر به “قطع” زمین های کشاورزی می شود و عواقبی را به دنبال دارد که بی اهمیت نیست.

برای سود یا خودآزاری سرمایه گذاری کنید؟

همانطور که در مقاله قبلی منعکس شد ، با بهره گیری از خلا lo موجود در مقررات مربوط به حداقل مساحت زمینی که باید از زمین کشاورزی کنار گذاشته شود ، “دلالان” زمین خود را به جوامع روستایی دور و دور در بسیاری از مناطق روستایی کشاندند. بیشتر آنها زمینهای وسیع با راههای روستایی موجود را انتخاب می كنند ، سپس سرمایه اندكی را سرمایه گذاری می كنند و مردم را بسیج می كنند تا از دولت محلی درخواست كنند تا مجوز بهسازی جاده ها را بگیرد. وقتی شکر وجود دارد ، “تاجران” مقدار زیادی می فروشند و سودآوری بالایی دارند.

بسیاری از مردم هنگام خرید این قطعه ها به قصد “سرمایه گذاری” برای کسب سود ، حالشان بد بود ، آنها نمی توانستند به کسی بفروشند ، اما همچنین نمی توانند چیزی را پردازش کنند … بنابراین مواجه شدن با آن سخت نیست این قطعات زمین کشاورزی به بسیاری تقسیم می شود ، چمنهای رشد کرده مانند زمین “مرده” است.

خانم NM ، که در شهر Hoa Thanh زندگی می کند ، با اشتیاق مشترک ، چند سال پیش بیش از 200 میلیون دانگ پس انداز کرد. من در شبکه اجتماعی فیس بوک برای فروش زمین با مساحت بیش از 200 متر دیدم2 (شامل 20 متر2 مسکن) با قیمت “مقرون به صرفه” در شهرداری تانگ فو ، منطقه تانگ چائو ، با او تماس گرفت و “لک لکهای خاکی” به وی پیشنهاد خرید دادند ، “برای مدت یک سال آن را ترک کن” تا برنده شود.

هنگامی که “لک لک” او را به دیدن برد ، حتی اگر زمین در انتهای جاده واقع شده بود ، او دید که تعداد زیادی قطعه تقسیم شده وجود دارد ، در مقابل آنها 4 متر جاده وجود دارد ، بنابراین تصمیم گرفت “سرمایه گذاری” کند منتظر سود باشید. بیش از 4 سال می گذرد ، خانم م درخواست کرده است آن را به قیمت اولیه بفروشد ، همانطور که قبلاً خریداری کرده است ، هنوز هیچ کس علاقه ای ندارد.

او “ماشه” را صدا کرد تا قبل از این او را مجبور به خرید زمین کند و از او بخواهد آن را به او بفروشد. او قول داد که به او کمک کند ، اما فروش یا “خوش شانس” نیست. همچنین افرادی هستند که برای ساختن یک خانه واقعی نیاز به خرید زمین دارند ، پس از دیدن زمین ، آنها خداحافظی می کنند ، پس از ترک آنها دیگر برنخواهند گشت ، زیرا “یک جاده وجود دارد ، اما برق وجود ندارد ، فقط 20 متر2 مسکن ، نحوه ساخت خانه (!؟) “. این زمین نیز توسط بسیاری از مردم خریداری شده است ، اما پس از آن” آن را در آنجا بگذارید “، به یک زمین ویرانه تبدیل می شود.

در گذشته ، جداسازی توطئه بسیار آسان بود ، بسیاری از “بازرگانان” برای “بمب گذاری” به منطقه می آمدند. بسیاری از مناطق بزرگ کشاورزی ، که به طور کاملاً م creamثر خامه سیب در حال رشد هستند ، به قطعات کوچک تقسیم می شوند. بدون اینکه بدانند کلمه لک لک چقدر خوب است ، چقدر شیرین است ، بسیاری از مردم برای خرید زمین می آیند.

برای چندین سال “آن را بگذارید” ، هیچ کس خانه ای احداث نکرده است ، زیرا هزینه تبدیل هدف از زمین برنج ، زمین باغ به مسکونی بسیار زیاد است. اگر می خواهید زراعت کنید ، نمی توانید چون منطقه کم است. هر از گاهی می بینم که علائم “فروش زمین” تغییر می کند.

رهبر این کمون گفت که فقط “کارگزاران” سود می برند و پس از آن “لک لکهای خاکی” و کسانی که زمینی را برای یک زیرمجموعه خریداری می کنند … کافی هستند.

وای به حال دولت محلی

البته ، اگرچه مقامات محلی و آژانس های تخصصی از خطر قطع زمین های کشاورزی آگاه هستند ، اما اسناد و روش های “تقسیم قطعات” مطابق با قانون را نمی توان غیر مجاز گذاشت. متأسفانه ، بازرگانان برای سودآوری قطعات خود را می فروشند ، مقامات محلی مجبورند سخت کار کنند تا از ترس اینکه بسیاری از مردم در زمین های کشاورزی در حال ساخت خانه هستند ، کار کنند ، اگر به موقع کشت نشود ، ساخت و ساز غیرقانونی اتفاق می افتد.

هنگامی که مقاله اول منتشر شد ، انتقادات زیادی وجود داشت که چون مسکن بسیار زیاد است ، “قطع” زمین های کشاورزی به فقرا کمک می کند تا زمینی برای ساختن خانه و آبادانی مردم خریداری کنند … آنها در تعدادی از مناطق ، شهرها و شهرها همه این قطعه ها راه دسترسی دارند اما فاقد برق هستند.

ناگفته نماند ، بیشتر آنها از مناطق مسکونی دور هستند. از آنجا که زمین کشاورزی در طرح تبدیل به مسکن قرار ندارد ، ساخت خانه حتی دشوارتر است. به عنوان مثال ، برخی از توطئه ها در منطقه Ninh Phuc ، بخش Ninh Thanh ، شهر Tay Ninh ، زیرا بخشی از برنامه انتقال به زمین شهری نیستند ، خریداران نمی توانند خانه بسازند. روش پردازش ، باید تلخی را قورت داد ، “بگذارید” مدتی صبر کند.

بسیاری از خریداران زمین های کشاورزی عمداً خانه های غیرقانونی می سازند ، مردم رنج دیده را می بینند ، مقامات محلی به شدت کنار نمی آیند. در نتیجه ، عاملان مورد انتقاد قرار گرفتند ، زیرا این حادثه در شهرداری باو نانگ ، منطقه Duong Min Chau رخ داد ، که یک بار توسط روزنامه تای نینگ گزارش شد.

وضعیت زمین های کشاورزی که “برای گوشت” قطع شده است ، اخیراً در بسیاری از شهرک های استان رخ داده است.

یکی از ساکنین که به دلیل ساخت و ساز غیرقانونی زمین کشاورزی را برای ساختن خانه برای به اشتراک گذاشتن خریداری کرده بود ، شماره خانه به او داده نشد ، به او ثبت نام نکردند ، به برق دسترسی نداشتند ، باید به کمک های خارجی اعتماد کند … سپس ، هنگامی که او برای انجام تجارت به وام بانکی نیاز داشت ، غذا ، زمین کشاورزی ، منطقه زیاد نیست ، بنابراین وام نمی تواند زیاد باشد. زمین خریداری شده است ، معلوم نیست چه زمانی بخشی از طرح تغییر هدف زمین مسکونی باشد. وقتی تغییر شکل داد ، شما نمی دانید آیا پول کافی برای انجام تعهدات مالی وجود دارد؟ جمله “خرید طلا ضرر است ، خرید زمین سود است” “لک لکهای خاکی” فقط یک ترفند است.

زمین های کشاورزی “برای گوشت بریده می شود” – اگرچه طبق قانون ، مکان ها هنگام انجام مراحل تقسیم قطعات اشتباه نیستند ، اما عواقب آن بعداً قابل بحث است. بودارها شورش در حومه شهر را به وجود آوردند ، در این کشور تب ایجاد کردند ، بر کشاورزی مردم تأثیر گذاشتند و برنامه ریزی را مختل کردند.

نظراتی وجود دارد که مقامات باید تصحیح کنند. مقامات محلی برای اطمینان از نظم – خصوصاً برای قطعات زمین های کشاورزی که “ذبح شده اند” ، باید کار را افزایش دهند. مهم است که بخشهای کارکردی و مقامات محلی برای افزایش آگاهی مردم نیاز به افزایش حمایت دارند. هر ساکن همچنین باید “کاملا” بفهمد که وقتی قصد خرید زمین را دارد تا در دام “ماشه زمین” نیفتد ، بعدا به خود و خانواده اش آسیب برساند.

مردم

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *