آموزش نظامی دریایی چین ، جنوب چین در ساعت 27-30 صدای آمریکا

آموزش نظامی دریایی چین ، جنوب چین در ساعت 27-30 صدای آمریکا

[ad_1]

گفته می شود ارتش چین قصد دارد این هفته تمرین های نظامی را در دریای چین جنوبی برگزار کند.

اداره دریایی گوانگدونگ چین اعلام کرد که قصد دارد از فردا (27) تا 30 تمرینات نظامی را در آبهای نزدیک شبه جزیره لازرو در دریای جنوب چین برگزار کند و گفت که ورود کشتی های صیادی در آن دوره را ممنوع می کند. با این حال ، برنامه و مقیاس خاص آموزش فاش نشده است.

اعلامیه آموزش توسط مقامات چینی در حالی صورت گرفت که مجموعه ای از “تظاهرات مسلحانه” اخیراً بین چین و ایالات متحده در جنوب چین برگزار شده است.

در تاریخ 23 و 24 ، چین تمرینات نظامی را در منطقه انجام داد ، از جمله 10 جنگنده برای دو روز متوالی وارد منطقه شناسایی پدافند هوایی تایوان شدند.

در این دوره ، فرماندهی هند و اقیانوس آرام ایالات متحده اسکادران دریایی روزولت را در دریای جنوب چین راه اندازی کرد و عملیات آزادی پیمایش را انجام داد.

در بیانیه ای ، مدیر فرماندهی هند و اقیانوس آرام ، داک وریسیمو گفت: “ما خوشحالیم که برای انجام عملیات عادی خود ، ارتقا freedom آزادی ناوبری و تأکید بر متحدان و شرکای خود دوباره وارد دریای چین جنوبی می شویم.”

در پاسخ ، دولت چین روز گذشته (25 ام) گفت كه ایالات متحده با پرتاب مكرر جنگنده ها و كشتی ها به دریای چین جنوبی قدرت خود را نشان می دهد و چنین اقداماتی را كه منجر به صلح و ثبات در منطقه نمی شود ، مورد انتقاد قرار داد.

اخبار صدای آمریکا[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *